eFootball 2023- Sezon 3 i łatka 2.3.2!

Nowa aktualizacja eFootball 2023 1.15 (2.3.2) jest wprowadzana na PS4, PS5, PC i Xbox One. Zgodnie z oficjalnymi informacjami o łatce eFootball 1.15 , najnowsza poprawka dodała drobne zmiany i poprawki. Poza tym aktualizacja eFootball 1.15 zawiera również poprawki stabilności.
Wcześniej duża aktualizacja dodawała zmiany i poprawki poprawiające jakość gry. Niestety, gracze nadal napotykają kilka problemó. Łatka 1.15 eFootball 2023 rozwiązała kilka z tych problemów.

Sprawdź więcej szczegółów poniżej:

Informacje o aktualizacji eFootball 1.15 (2.3.2) – 12 stycznia 2022 r.

Ogólne poprawki zastosowane w celu złagodzenia lub wyeliminowania błędów pokazanych poniżej

  • W planie gry meczu próbnego brakuje gracza z rezerw i nie można go znaleźć nigdzie indziej.
  • W przypadku niektórych graczy wprowadzenie komendy „Podwójne dotknięcie” zwodu w krótkich odstępach czasu spowoduje, że gracz wykona zwód „Podwójne dotknięcie” bez żadnego ruchu przejściowego między kolejnymi zwodami.

Ogólne poprawki zastosowane w celu złagodzenia lub wyeliminowania błędów pokazanych poniżej

  • W przypadku niektórych graczy wprowadzenie komendy „Podwójne dotknięcie” zwodu w krótkich odstępach czasu spowoduje, że gracz wykona zwód „Podwójne dotknięcie” bez żadnego ruchu przejściowego między kolejnymi zwodami.

Sezon 3 „Powrót do klubów”.

Gdy zacięte walki o dumę narodową dobiegają końca, zawodnicy wrócili do swoich klubów. Po raz kolejny pole bitwy przenosi się z działań międzynarodowych do lig krajowych.
Błyskawiczny wzrost młodych supergwiazd, przeznaczone powroty weteranów, którzy są sfrustrowani, oraz zimowe transfery, które z pewnością tchną nowe życie w zespoły; Bądź częścią piłkarskich emocji klubowych dzięki eFootball™!

Zwiastun trzeciego sezonu eFootball™ 2023

Grupa graczy zgodnych z tematem sezonu!

Wyróżnienie sezonu
Zostanie wprowadzona seria specjalnych list graczy pasujących do tematu sezonu 3, w tym najlepsi gracze z pierwszej połowy sezonu i wieloletnie ikony odpowiednich klubów.
Dzień derby
Kiedy miejscy rywale i drużyny o znacznych proporcjach zmierzą się ze sobą w zaciekłym pojedynku o dumę i prawo do przechwalania się, polecą iskry, a temperatura z pewnością wzrośnie. To jest romans meczów derbowych.
Podczas gdy kibice dostrajają się do reszty świata w oczekiwaniu na porywającą akcję piłkarską, ty możesz także stać się częścią dramatu derbowego, nabywając usługi graczy, którzy są w centrum uwagi z „Derby day”.
Wybór klubu
Przedstawiamy cotygodniowe specjalne listy graczy europejskich potęg piłkarskich.
Wzmocnij swój skład zawodnikami z ulubionych klubów i zmierz się z rywalami.

Poprowadź swój zespół przez ligi!

Ponadto w kartach są cotygodniowe Wyzwania Wydarzeń i Wydarzenia Turystyczne związane z głównymi ligami europejskimi, jak również innymi ligami krajowymi.
W tych wydarzeniach-wyzwaniach użytkownicy będą grać przeciwko sobie, używając drużyn składających się wyłącznie z graczy należących do polecanych lig.
Wzmocnij swoją drużynę, wybierając wyróżniających się graczy w odpowiednich ligach i ciesz się gorącymi starciami.

Rozpoczyna się sezon eFootball™ Championship Open 2023

eFootball™ Championship Open to największy oficjalny turniej e-sportowy z serii eFootball™, w którym użytkownicy z całego świata rywalizują ze sobą w „Dream Team”.
Runda 1, która rozpocznie się pod koniec stycznia 2023 r., nie wymaga żadnych specjalnych warunków uczestnictwa. Weź udział, po prostu biorąc udział w wydarzeniu wyzwania w grze.
Spełnienie jasnych warunków Rundy 1 to jednak dopiero pierwszy krok. Awansuj do rundy 2, rundy 3 i finałów online, aby zarezerwować sobie miejsce w światowych finałach, które odbędą się offline w lipcu!
Jako zupełnie nowe wprowadzenie na sezon 2023 i później, w upragnionych finałach online wezmą również udział profesjonalni gracze z klubów uczestniczących w eFootball™ Championship Pro.

Najwyżej oceniane rozgrywki, światowe finały, będą pierwszymi oficjalnymi rozgrywkami eFootball™, które odbędą się offline.
Cała akcja będzie transmitowana online na cały świat i wszyscy będziemy świadkami koronacji niekwestionowanego mistrza świata.