Strona główna EA FC Ultimate Team Drużyna Tygodnia FUT 23: Drużyna tygodnia (TOTW) #12 – Najlepsza drużyna minionej kolejki powraca!
Drużyna TygodniaFC Hot NewsFIFA 23Ultimate Team

FUT 23: Drużyna tygodnia (TOTW) #12 – Najlepsza drużyna minionej kolejki powraca!

80
Środa godzina 19, co oznacza, iż wychodzi nowa drużyna tygodnia, w niej można znaleźć parę kart, które chętnie można by przyjąć do naszego klubu czy to w jednej z paczek zebranych na TOTY, czy to z piątkowych picków w FC.Mówiąc szczerze, nie znajdziemy w drużynie tygodnia wielu graczy którzy by mogli zadowolić graczy, którzy mają składy za grube miliony, lecz to głównie z dwóch powodów. EA nie chce dawać dobre karty do paczek podczas Drużyny roku, jak i również z powodu, iż najlepsi gracze dostaną swoją kartę TOTY. Można szczerze powiedzieć iż najszczęśliwsi z tej drużyny tygodnia mogą być koneserzy ligi Francuskiej, jak i piłkarzy tej oto narodowości, lecz nie powinno to nikogo dziwić iż znowu piłkarze Francuscy dostają najlepsze karty. Lecz moim zdaniem jest to już kuriozalne iż z 23 piłkarzy aż 9 jest z Francji/Ligi Francuskiej. Na papierze niby to Francja została udobruchana ale to właśnie piłkarze z serie A są tymi najlepszymi w tej drużynie tygodnia. Główną gwiazdą tego TOTW jest Paulo Dybala którego karta OTW dostaje upgrade na aż 89! Innymi gwiazdami tego TOTW są tacy gracze jak, Rashford, Diatta z 96 Tempa, Galeno z taką samą ilością, a nawet Traore ponieważ na tej pozycji nie ma wielu graczy w jego lidze.

Reasumując, jest to naprawdę solidna drużyna minionego tygodnia, lecz nie ma w niej żadnego gracza z najwyższej półki. Powód jest prosty – w piątek wychodzi drużyna roku i w niej znajdziemy najlepszych grajków europy.

Wesprzyj FIFASITE.PL

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NASZ DISCORD!

ANKIETA

Jaki jest Twój ulubiony tryb w EA FC 24?

View Results

Loading ... Loading ...

Kupuj gry taniej

Polecane artykuły

Zapowiedź ogromnej modyfikacji do EA FC 24

Modyfikacja International Expansion Patch (IEM) zawita także do EA Sports FC 24....

Lewandowski może zgarnąć nagrodę zawodnika miesiąca La Liga. Wszystko w rękach fanów

Powoli zbliża się koniec lutego, więc czas na nominacje do tytułu zawodnika...

Jak poprawić realizm Ekstraklasy w EA FC 24? [Poradnik]

Ostatnio, naprawdę często ogrywam tryb kariery menedżera w FC 24 klubami z...

Polak okrzyknięty wschodzącą gwiazdą piłki. Został wyróżniony w EA FC 24

Nie od dziś wiemy – Polska wielkimi talentami piłkarskimi niestety nie stoi....