FUT 23: Zlatan Ibrahimovic (90) został osłabiony!

W FIFA 23 zdarzają się błędy i nieporozumienia, ale to? Nie wiem czy to błąd, czy może celowe zagranie, patrząc na to jak dobrą kartą jest Zlatan, ale dokonać oczywistego osłabienia na statystykach karty? To brzmi źle, a wygląda jeszcze gorzej.

W EA SPORTS były już odpały, gdy to showdown Upamecano otrzymywał downgrade. Na szczęście tylko pod kątem overalla, ale i tak błąd ten został po tygodniu naprawiony. Podobną sytuację widzimy teraz na jednej z najdroższych, co oczywiste zresztą, kart w grze.

Zlatan Ibrahimovic dostał dosadnie osłabiony pod kątem w sumie bardzo ważnych w tej grze atrybutów, takich jak zwinność, równowaga czy stamina. I to bardzo. Taką informację podało FUT 23 News na Twitterze. Zyskał on zaś na kilku statystykach, które nie są tak istotne dla rozgrywki, takich jak skoczność czy siła, które teraz Zlatan ma ocenione na 99. Szczerze, wygląda to bardzo słabo.

Wygląda to słabo, bo przede wszystkim ludzie wydali grube 3-4 miliony monet, aby zagrać taką kartą, a teraz okazuje się, że spadnie ona o co najmniej kilkaset tysięcy przez coś takiego. Jeśli to błąd, to i tak przesada, a jeśli umyślne zagranie, to po prostu jedna ze słabszych akcji EA SPORTS w tej edycji gry.

A Wy, jesteście w posiadaniu tej wersji Zlatana? Sprzedajecie, czy czekacie na rozwiązanie problemu?

Obrazek: Transfermarkt

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL