Strona główna EA FC EA FC 24 Erling Haaland do zdobycia za darmo w EA FC 24. Jest tylko jeden warunek
EA FC 24FC Hot NewsUltimate Team

Erling Haaland do zdobycia za darmo w EA FC 24. Jest tylko jeden warunek

1.4k
EA SPORTS czasami zdarza się, żeby rozdać nam coś ciekawego za darmo. To miły gest, w szczególności, gdy są to jakieś paczki. Jednakże bardzo rzadko dostajemy za darmo poszczególnych piłkarzy, a jeśli już, to na wypożyczenie. Wszystko wskazuje na to, że będziemy mogli zdobyć specjalną kartę nie byle jakiego piłkarza – Erlinga Haalanda – kompletnie za darmo. Jak ją otrzymać?

W przeszłości mieliśmy kilka sytuacji, gdy piłkarze ze światowej czołówki byli rozdawani nam kompletnie za darmo. Przykładowo, w zeszłym roku, mogliśmy otrzymać jednego z kilku ambasadorów w ramach kart “Kreatorzy Historii Mistrzostw Świata”. Wszystko to było podyktowane oczywiście promocją wydarzenia Mistrzostw Świata w Katarze. Jeszcze wcześniej – w FIFA 21, mogliśmy otrzymać za darmo Davida Beckhama w specjalnej, słabszej wersji, ocenionej na 86. 
Cóż natchnęło Elektroników, aby rozdać nam takiego piłkarza jak Haaland za darmo? Otóż na pewno nie to, aby sprawić nam wielką przyjemność. Pierwszorzędne są tutaj rzecz jasna kwestie marketingowe. Kartę Haalanda będzie można zdobyć jedną drogą – trzeba zagrać w EA SPORTS FC 24 przed 1 listopada. To zachęca nowych graczy, aby nabyć grę kanadyjsko-rumuńskiego studia. 

CC: https://twitter.com/FUTZONEFIFA

Nie będzie to oczywiście rzadka, złota karta Haalanda, oceniona na 91. Nic z tych rzeczy. To nieco słabsza wersja – coś a’la flashback, ale mimo wszystko pewnie dalej dość użyteczna. Oceniona jest na 87, a statystyki są póki co nieznane. 

Kartą można będzie wybiec na murawę dopiero 10 grudnia, gdyż to właśnie wtedy karta ta będzie wysyłana do naszych klubów w Ultimate Team.

 

Napisane przez
Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL. Jeden z założycieli portalu obok Macieja i Wojtka. Poza portalem wielki fan piłki nożnej, sympatyk FC Barcelony, Lechii Gdańsk.

Wesprzyj FIFASITE.PL

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NASZ DISCORD!

Kupuj gry taniej

Polecane artykuły

FC 24: Title Update #6 – Holiday Update

EA zapowiedziało nową łatkę do gry na wszystkie platformy, sprawdźmy więc co...

FC 24 Futgoose’s AIO Mod TU5

Pierwsza wersja futgoose’s AIO Mod do EA FC 24 właśne ujrzała światło...

FC 24 MusicPack TU5

Wspaniała kolekcja muzyki ze starych wersji FIFA (2002-2017) + kilka utworów wielbionych...

Zagłębie Sosnowiec w EA FC 24!

Zagłębie Sosnowiec przechodzi ciężki okres w swojej historii. Cykl afer wokół klubu...