Strona główna EA FC EA FC 24 Statystyki EA SPORTS FC 24 po niespełna miesiącu od premiery. Bez niespodzianek!
EA FC 24FC Hot News

Statystyki EA SPORTS FC 24 po niespełna miesiącu od premiery. Bez niespodzianek!

212
EA SPORTS jak co roku, około miesiąc po premierze gry, publikuje “raport” ze statystykami o swoim piłkarskim tytule. I także w tym roku dowiedzieliśmy się m.in. jaki piłkarz zdobył najwięcej bramek w FC 24, czy ile rozegrano meczów.

Producenci FC 24 opublikowali wczoraj istotne liczby, jeśli chodzi o ten nowy, piłkarski tytuł. Jeśli ktoś myślał, że gra od EA bez nazwy “FIFA” nie wypali – mylił się. Liczby są podobnie imponujące, co rok czy dwa temu. Jest dobrze.
EA SPORTS opublikowało jedną, ale prostą infografikę prezentującą najważniejsze statystyki i liczby w swojej najnowszej grze. Przede wszystkim, w EA SPORTS FC 24 rozegrano ponad 1.6 miliarda meczów i strzelono 4.6 miliarda bramek. To bardzo imponujące liczby, w szczególności patrząc na fakt, że minął ledwie miesiąc od ogólnoświatowej premiery gry. Najpopularniejszym męskim meczem, który wybierali gracze np. w “szybkich meczach” było “El Clasico” – Real Madryt kontra FC Barcelona. 

Patrząc na indywidualności – najlepszym strzelcem wśród mężczyzn wcale nie jest Erling Haaland, a Darwin Nunez. Tutaj bez większych niespodzianek, ponieważ to właśnie Urugwajczyk jest bardzo tanią i skuteczną opcją jako główna strzelba w naszych składach w Ultimate Team. Najskuteczniejszą piłkarką została zaś ambasadorka gry – Sam Kerr

https://x.com/EASPORTSFC/status/1717556793671340125?s=20

 

 

Napisane przez
Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL. Jeden z założycieli portalu obok Macieja i Wojtka. Poza portalem wielki fan piłki nożnej, sympatyk FC Barcelony, Lechii Gdańsk.

Wesprzyj FIFASITE.PL

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NASZ DISCORD!

Kupuj gry taniej

Polecane artykuły

FC 24: Title Update #6 – Holiday Update

EA zapowiedziało nową łatkę do gry na wszystkie platformy, sprawdźmy więc co...

FC 24 Futgoose’s AIO Mod TU5

Pierwsza wersja futgoose’s AIO Mod do EA FC 24 właśne ujrzała światło...

FC 24 MusicPack TU5

Wspaniała kolekcja muzyki ze starych wersji FIFA (2002-2017) + kilka utworów wielbionych...

Zagłębie Sosnowiec w EA FC 24!

Zagłębie Sosnowiec przechodzi ciężki okres w swojej historii. Cykl afer wokół klubu...