Strona główna Dodatki FIFA 16 Paczka modów od Anth
DodatkiFIFA 16GameplayGrafikaKamera

FIFA 16 Paczka modów od Anth

353
Gra ktoś jeszcze w FIFE 16! Jeśli tak, to mam coś dla Państwa! Te cztery modyfikacje na pewno zwiększą poziom imersji w waszej grze!

W pakiet wchodzą modyfikacje – AIO Camera Mod Package, Modern Goalnet Pattern Mod, New Night Lightning Mod i Ultimate Ball Psychics Mod. Poniżej macie krótki opis każdej z modyfikacji plus link do niej.AIO Camera Mod Package

Uwaga od Autora

Zebrałem tutaj w jednym miejscu wszystkie różne pakiety modów do kamer. Jest mnóstwo opcji, więc nie musicie sami wprowadzać zmian. Zaktualizowałem również kilka pakietów. Drgania kamery po golu wyglądają naprawdę dobrze z modowaną kamerą, nie czuć szarpania jak przy domyślnych ustawieniach.

Pamiętaj, że są to pełne pakiety, więc kamera pozostanie spójna, gdy piłka wychodzi, rogi, wrzutki itp – cała praca została wykonana!

Jest też 5 różnych opcji Domyślnej kamery z różnymi zoomami. Domyślnie jest to 1.00 więc możesz zobaczyć różne opcje poniżej.

Dołączony jest również mod wskaźnika/nie kursora piłki/nie powerbara, który możesz po prostu włączyć lub wyłączyć prawym drążkiem. Zrobiłem wskaźnik bardzo podobny do genialnego pomysłu @Nisoley. Nie musisz instalować tego osobno w każdej kamerze, jest to już część każdego moda kamery. Po prostu dołączyłem go do pakietu na wypadek, gdybyś chciał pozbyć się kursora kuli, powerbara itp. także z domyślną kamerą.

Aby zainstalować, wystarczy umieścić folder danych dowolnego pakietu kamer w folderze FIFA 16 i zregenerować.

UWAGA: Możesz zmieniać między różnymi modami kamery bez wychodzenia z gry, podmieniając plik ‘musedata-match.big’ (w bcdata). Aby zaczęło to działać w następnym meczu, musisz wejść w tryb wyboru drużyny lub w menu głównym.

Link Instalacyjny

AIO Camera Mod Package

 

Modern Goalnet Pattern Patch

Uwaga od Autora

Jak mówi tytuł, łatka ta dodaje nowoczesny wzór siatki bramki w FIFA 16.

Link Instalacyjny

Modern Goalnet Pattern Patch

 

New Night Lightning Mod

Uwaga od Autora

Już jest! Stworzyłem 29 nowych wyglądów oświetlenia nocnego, aby całkowicie odświeżyć grę. Zawsze uważałem, że nocne oświetlenie/kolory w tej grze są dość kiepskie i myślę, że te zmiany ożywiają ją znacznie bardziej.

W zestawie znajduje się również mały mod boiska, który jest dodatkiem, który po prostu “zmiękcza” wzory boiska, aby stworzyć subtelny, ale bardziej naturalny wygląd.

Wszystko, czego potrzebujesz, znajduje się w pliku do pobrania (łącznie z modem pitch i ReShade).

Upewnij się, że przeszedłeś przez plik Read Me przed instalacją. Jeśli wykonasz wszystkie kroki, będzie działać bez problemów.

Kilka przypomnień.

1. Te wyglądy są zaprojektowane tylko dla meczów NIGHT/Clear. Niektóre mogą działać dobrze w innych warunkach, ale nie zostały stworzone w ten sposób (oświetlenie, tekstury i kolory zmieniają się dość znacznie w różnych warunkach).

2. Jeśli używasz jakiegokolwiek innego moda boiska, to będzie ono wyglądało inaczej niż jest to zamierzone (zmiana tekstur boiska ma wpływ na wygląd)

3. Niektóre wyglądy będą wyglądać lepiej na poszczególnych stadionach lub z poszczególnymi drużynami. Jest to związane z kolorami, które pasują i mogą wymagać zmiany, aby osiągnąć dany wygląd.

4. Nie wszystkie efekty powinny być aktywne dla każdego wyglądu. Niektóre nie powinny być aktywne w każdym presecie, więc NIE musisz aktywować wszystkich. Jeśli załadują się poprawnie, niektóre z nich powinny być aktywne, inne nie.

5. Zignoruj to, jak to wygląda na ekranach MENU gry. Wygląd będzie pasował jak już będziesz na stadionie.

6. Sposób w jaki przychodzi wygląda dobrze na moim ekranie, ale wyobrażałbym sobie, że będą pewne różnice w zależności od twojego monitora/TV. Dostosuj według własnych upodobań.

7. Jeśli dokonasz zmian, będą one STAĆ. Jeśli chcesz wprowadzić zmiany, polecam najpierw zrobić kopię tego presetu, lub zachować kopię zapasową oryginalnych presetów.

8. Opcjonalnym efektem jest Luma Sharpen – użyj go, jeśli wolisz ostrzejszy wygląd.

9. Jeśli masz już zainstalowany ReShade dla 16, będziesz musiał go najpierw odinstalować.

Baw się dobrze! …i miej oko na aktualizacje/nowsze wersje, jak również pakiet Day Lighting, który pojawi się wkrótce. Więcej aktualizacji i opinii można znaleźć w tym wątku

Link Instalacyjny

New Night Lightning Mod

 

Ultimate Ball Psychics Mod

Uwaga od Autora

Dzięki długiemu łańcuchowi ludzi, w tym @Byronic (za jego wytrwałość w znalezieniu kogoś, kto sprawi, że ta tabela silnika cheat będzie działać z v.100), SunBeam w fearlessrevolution (kto jest tą osobą) i AndreaPirlo w soccergaming (który stworzył oryginalny mod ‘futsal’, gdzie te adresy zostały znalezione), mamy teraz działający dostęp do niektórych adresów fizyki piłki dla 16 (zarówno v1.00 jak i 1.7).
Edit: Dzięki @papinho81 za stworzenie wersji tabeli, w której wartości mogą ładować się automatycznie.

Zawsze miałem problem z tym, że piłka w 16 nie miała wystarczającej nośności – wystrzeliwała super szybko, a potem zwalniała zbyt szybko – co powodowało wiele niepotrzebnych przechwytów i przerw w grze.

Miało to również ogromny wpływ na płynność gry. Pracowałem nad poprawą tego i innych elementów poprzez fizykę piłki.

Znalezienie równowagi było trudne, ale z wartościami, które mamy do dyspozycji, czuję, że udało mi się osiągnąć miejsce, z którego jestem naprawdę zadowolony. 16 zawsze była świetną grą, ale dla mnie te zmiany przekształciły ją w coś jeszcze lepszego.

Powinieneś zauważyć, że jest więcej swobody w grze, piłka jest bardziej naturalna i “żywa” (co skutkuje niesamowitą różnorodnością), a gra powinna być ogólnie dużo płynniejsza. Musisz też więcej myśleć o kontrolowaniu piłki.

Szczegóły pozwolę ci odkryć w trakcie gry…

Link Instalacyjny

Ultimate Ball Psychics Mod

 

Napisane przez
Bartul

Piękny, twardy chłop zakochany w modyfikacjach!

Wesprzyj FIFASITE.PL

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NASZ DISCORD!

ANKIETA

Jaki jest Twój ulubiony tryb w EA FC 24?

View Results

Loading ... Loading ...

Kupuj gry taniej

Polecane artykuły

FC 24 KIA Career Mode TU17 – Gratka dla karierowiczów

Wcześniej zaprezentowałem Wam jedną z modyfikacji od moddera KIA. Dziś nadszedł czas...

FC 24 KIA Gameplay Mod TU17 – Realistyczny Gameplay

Gameplay z podstawki EA Sports FC 24 w ogóle nie przypadł mi...

FC 24 Unlock Player Editing TU17 – Ulepszony tryb edycji

Tryb edycji  zawodników w EA FC 24 pozostawia dużo do życzenia. Brakuje...

FC 24 Max Energy and Sharpness Training Plan TU17 – Ułatwienie trybu kariery

Dbanie o skupienie i kondycję piłkarzy w EA FC 24 to jedna...