FIFA 21 CONMEBOL Mod – dodatek z południowoamerykańską konfederacją!

Ten tydzień kończymy dodatkami. Ostatnio do gry weszła nowa łatka, nr 15, która usunęła drużyny CONMEBOL. Jak na to zaradzili patchmakerzy?

Otóż chłopaki z FIFA Infinity zdali test śpiewająco, dodając drużyny CONMEBOL do gry ponownie. Wszystkie usunięte, oraz dwie nowe, a na dodatek coś jeszcze. Ale, dla niewiedzących, to czym właściwie jest CONMEBOL?

CONMEBOL to południowoamerykańska konfederacja piłki nożnej, powstała 9 lipca 1916 roku. Jej siedzibą jest paragwajskie miasto Luque. Najstarsza na świecie konfederacja piłkarska zrzesza 10 krajowych federacji. Do tej federacji nie należą Falklandy, które także nie są członkiem FIFA.

Co dodano w FIFA 21 CONMEBOL Mod? Otóż, lista jest krótka, ale zadowoli nie tylko fanów południowoamerykańskiej konfederacji 😉

v1:

  • Dodano wszystkie usunięte drużyny CONMEBOL z 15. aktualizacji
  • Prawdziwi gracze z brazylijskich drużyn
  • Dodano 2 nowe zespoły CONMEBOL: Cruzeiro (Brazylia) i Universidad de Chile (Chile). Zastąpiły one Oceanico FC i Jiangsu FC (obie te drużyny miały nierealnych graczy).
  • Dodano prawdziwą grafikę dla Juventusu i AS Roma.
  • 3 nowe stadiony FUT są odblokowane w tym modzie i zostały przypisane do Juventusu, Bayernu Monachium i FC Barcelona z prawdziwymi nazwami stadionów. Przydział jest wykonywany zgodnie z rzeczywistą pojemnością stadionu.

DOWNLOAD: https://drive.google.com/file/d/1P5XPLhBA-WiGjfPko0BStpUItOSbc64z/view

Użyj FIFA Mod Manager 1.0.6, aby uruchomić mod.

Skopiuj i wklej plik drużyny w folderze Ustawienia i wczytaj go do gry.

DODATEK Z FIFA-INFINITY.COM

 

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL