Zawodnik maja Premier League już dostępny w FIFA 21!

EA wraz z końcem sezonu, oraz końcem maja, postanawia rozdać już nagrody zawodnikom obecnego miesiąca z potężnych lig. Dziś Premier League!

Wczoraj, EA Sports postanowiło ogłosić piłkarza miesiąca La Liga. Dziś pora na jeszcze potężniejszą ligę, bo angielską. Kto zaskoczył w maju? Szczerze mówiąc, decyzja po tym głosowaniu mnie zaskoczyła!

Spośród wielu nominowanych w głosowaniu, nagrodę w lidze angielskiej za maj otrzymał dziś zawodnik Newcastle United. Mianowicie pomocnik – Joseph Willock. Znacie gościa? Szczerze, mało go kojarzę. Ten dwudziestojednolatek dołączył dziś do grona zawodników miesiąca jednej z czołowych lig w Europie, jak i nie na świecie.

Nagrodę wygrywali w 2021 roku kolejno Gundogan za styczeń i luty, Iheanacho za marzec, oraz Lingard za kwiecień. Ten ostatni był dość mocno wyczekiwany przez fanów FIFA, i dostał całkiem niezłą kartę. Jak jest jednak z piłkarzem Newcastle United – Willockiem?

Szczerze, jego karta nie zwala z kolan. Jest szczerze dużo poniżej przeciętnej mocy kart w Ultimate Team. No, ale cóż, nie każda przecież musi kosić wszystkich po kolei, racja? Oceniona została ona na 82. W teorii może pochwalić się nie najgorszym tempem i dryblingiem na tej pozycji. No, ale ciężko szukać tu plusów. Myślę, że nie jest ona kotem nawet w grze. A czy zasłużona? Newcastle wygrało trzy mecze z pięciu, które mieli rozegrane w maju. Skończyli niestety na 12 miejscu w tabeli Premier League. A czy Willock dawał show? No, strzelił cztery gole w maju, jako pomocnik. Zobaczcie sami, co potrafi.

Cieszy fakt, że nie przepłacimy za Willocka – jeśli oczywiście chcemy wydawać na niego monety. SBC o niego jest bardzo tanie, i zapłacimy za nie zaledwie 20 tysięcy monet, wymieniając jeden skład – oceniony na 80. Wyzwanie będzie dostępne jeszcze niemalże przez miesiąc, więc niezdecydowani mają czas na zastanowienie się!

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL