Strona główna FIFA FIFA 21: Jak mecze Ligi Weekendowej Mistrzostw FUT wpływają na Twój tygodniowy wynik w Division Rivals
FIFAFIFA 21Ultimate Team

FIFA 21: Jak mecze Ligi Weekendowej Mistrzostw FUT wpływają na Twój tygodniowy wynik w Division Rivals

95

EA Sports wydała notę informacyjną w celu wyjaśnienia, w jaki sposób mecze rozgrywane podczas FUT Champions League Weekend (WL) w Ultimate Team FIFA 21 tryb wpłynie na tygodniowy wynik z Rivals Division .

Gracze FUT Champions , widzieliśmy pytania, które zadawaliście, dotyczące wpływu meczów Mistrzostw FUT na tygodniowy wynik w Division Rivals w grze FIFA 21 . Oto podsumowanie.

Ukończone mecze Ligi Weekendowej przyznają graczowi 400 punktów tygodniowych w Division Rivals , o ile gracz nie ukończy 30 meczów w Division Rivals, które wpływają na jego tygodniowy wynik w aktywnych rozgrywkach.

W powyższym przypadku każdy mecz Ligi Weekendowej zużywa jeden z maksymalnie 30 meczów Division Rivals, które liczą się do postępów w Wyniku Tygodniowym.

W przypadku graczy, którzy ukończyli już 30 lub więcej meczów w Division Rivals przed rozegraniem Ligi Weekendowej, ukończone mecze Ligi Weekendowej nie będą miały wpływu na wynik tygodnia w Division Rivals.

Oto odpowiedzi na niektóre z częstszych pytań dotyczących tych aktualizacji:

P: Rozegrałem 30 lub więcej meczów w Division Rivals przed obecną Ligą Weekendową. Jaki to ma na mnie wpływ?

O: Weekendowe mecze ligowe nie wpływają na tygodniowy wynik w Division Rivals.

P: Wciąż mam kilka meczów w Division Rivals, które wliczają się do wyniku tygodniowego i chcę grać w Lidze Weekendowej. Jaki to ma na mnie wpływ?

O: Każdy mecz Ligi Weekendowej zapewni tygodniowy wynik 400 Division Rivals, niezależnie od wyniku. Każdy mecz Ligi Weekendowej pochłonie również jeden z 30 meczów Division Rivals, które mogą wpłynąć na Twój tygodniowy wynik.

P: Zacząłem grać w Lidze Weekendowej z mniej niż 30 rozegranymi meczami w Division Rivals, a teraz rozegrałem wystarczającą liczbę meczów w Lidze Weekendowej, aby osiągnąć 30 tygodniowych wyników w Division Rivals. Jak to wpływa na mnie?

O: Jak tylko rozegrasz 30 meczów, które wpływają na wynik tygodniowy, niezależnie od tego, czy były to rozgrywki w Division Rivals, czy w Lidze Weekendowej, dalsze mecze w obu trybach przestaną wpływać na Twój tygodniowy wynik Division Rivals w aktywnych rozgrywkach.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Wesprzyj FIFASITE.PL

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NASZ DISCORD!

ANKIETA

Jaki jest Twój ulubiony tryb w EA FC 24?

View Results

Loading ... Loading ...

Kupuj gry taniej

Polecane artykuły

Nowe paczki lojalnościowe w Ultimate Team. Gracze nie są zadowoleni

Za nami już szmat czasu, gdy gramy w Ultimate Team. EA SPORTS...

Nowy sezon wyzwań w FC 24. Graczy czeka zaledwie 20 poziomów!

Dzisiaj rano rozpoczęliśmy nowy sezon wyzwań, co za tym idzie otrzymaliśmy nowe...

Najlepsze perełki w najnowszych “ewolucjach” – na kim użyć ewolucji “Pep’s Legacy”?

System ewolucji kart w Ultimate Team to tegoroczna nowość. W najnowszej edycji...

Najlepsza edycja gier serii FIFA i FC ostatnich lat – ankieta

Jedni twierdzą, że to FIFA 14 była ich ulubioną – inni wybierają...