FIFA 21- Volta

Więcej sposobów na zabawę. Więcej możliwości personalizacji. Więcej lokalizacji

Przeżyj duszę ulic razem z przyjaciółmi, pokazując swój styl w klatkach i na boiskach na całym świecie w różnych formach piłki nożnej.

Doświadcz bardziej towarzyskiego futbolu ulicznego dzięki VOLTA SQUADS, nowemu sposobowi, aby połączyć się z maksymalnie trzema przyjaciółmi lub dołączyć do społeczności z innymi graczami VOLTA FOOTBALL i wygrać jako jeden w kooperacyjnej grze 5v5 online.

Graj z nowym tempem gry, inteligentnymi ruchami drużyny i bardziej satysfakcjonującymi sytuacjami jeden na jednego po obu stronach piłki w rozgrywce.

Dostosuj swojego męskiego lub żeńskiego awatara za pomocą nowej odzieży z profesjonalnych klubów piłkarskich, kolektywów futbolu ulicznego i kolekcji zaprojektowanych przez celebrytów.

Rekrutują największych nazwisk ze świata piłki nożnej i nie tylko do VOLTA SQUAD w wyróżniona walk . Zmierz się z kontrolowanymi przez AI gwiazdami, a także drużynami ze społeczności VOLTA FOOTBALL i rywalizuj o punkty i nagrody.

Wejdź do imprezowej atmosfery centrum Sao Paulo , wydobądź atmosferę na betonowym boisku w Mediolanie lub pochwal się oszałamiającą, nowoczesną kopułą geodezyjną w Dubaju , pokazując swoje umiejętności na pięciu zupełnie nowych boiskach piłkarskich.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi