FIFA 23: Czas na ulepszenia kart PTG! Jacy zawodnicy otrzymali upgrade?

Koniec fazy grupowej Mistrzostw Świata oznacza, że dziś w nocy doczekaliśmy się ulepszeń na kartach Path to Glory tych piłkarzy, których reprezentacje wyszły z grupy. Jakie konkretnie karty zostały ulepszone?

GRUPA A

W grupie A rywalizację wygrała Holandia. Oranje pokonali Katar i Senegal, zremisowali z Ekwadorem i z 7 punktami zameldowali się w 1/8 finału. Zagrają tam z USA.
Na drugim miejscu w tej grupie po zaciętej walce pojawił się Senegal. Ekipa z Afryki wygrała z Ekwadorem i w 1/8 zagra z Anglią. Ciężkie zadanie przed nimi, ale nie takie historie widziała piłka nożna!
Ulepszenia na kartach PTG otrzymali Koulibaly (Senegal), De Jong i Berghuis (obaj Holandia).

GRUPA B

W drugiej grupie również rywalizacja trwała do ostatniej kolejki. Ostatecznie bo wygranych meczach w trzeciej rundzie spotkań do następnej fazy awansowały reprezentacje Anglii i USA. W pokonanym polu zostawiły one Walię i Iran, jednak zwłaszcza Iran walczył do samego końca i zaprezentował się bardzo pozytywnie.
Ulepszenia na kartach PTG otrzymali Grealish, Walker (obaj Anglia) i Pulisic (USA), a ulepszenie kart OTW za wygrany mecz na mundialu Adams i Dest (obaj USA).

GRUPA C

Biało – czerwona grupa ze szczęśliwym zakończeniem dla naszych Orłów. Po dramatycznych rozstrzygnięciach w ostatniej kolejce z grupy C wydostały się Polska i Argentyna. Do domu jadą reprezentacje Meksyku i Arabii Saudyjskiej, jednak obie drużyny zdecydowanie zostawiły po sobie bardzo dobre wrażenie.
Ulepszenia na kartach PTG otrzymali Gomez, Romero (obaj Argentyna) i Milik (Polska).

GRUPA D

W czwartej grupie również mieliśmy wyrównaną rywalizację. Do ostatniej kolejki toczyła się walka o miejsce w 1/8 obok Francji. W grze były Dania i Australia (Tunezja miała minimalne szanse) – i ostatecznie to Australia zajęła miejsce obok trójkolorowych i te dwie reprezentacje zameldowały się w dalszej fazie turnieju.
Ulepszenia na kartach PTG otrzymali Nkunku, Griezmann (obaj Francja) i Degenek (Australia).

GRUPA E

Absolutnie niesamowite rozstrzygnięcia i totalnie szalony ostatni dzień rywalizacji. W grupie E nic nie było pewne aż do ostatniego gwizdka w ostatnim spotkaniu. W ostatnim dniu walki przez kilkanaście minut i Niemcy, i Hiszpania były poza turniejem! Ostatecznie jednak do 1/8 awansowały reprezentacje Hiszpanii i Japonii – odsyłając do domu Kostarykę i Niemców!
Ulepszenia na kartach PTG otrzymali Carvajal (Hiszpania) i Ito (Japonia).

GRUPA F

Sensacyjne odpadnięcie Belgów i rewelacyjne Maroko, które nie przegrało żadnego spotkania, a wygrało z faworyzowaną Belgią i awansowało z pierwszego miejsca. Do tego solidna jak zawsze Chorwacja i efektowna Kanada, która nie była w stanie utrzymywać własnego tempa na przestrzeni całego spotkania. To wszystko zaserwowano nam w grupie F, z której ostatecznie wyszli reprezentanci Maroka i Chorwacji.
Ulepszenia na kartach PTG otrzymali Brozović i Boufal. Ulepszenia na kartach “World Cup Showdown” dostali Kovacić i Trossard (obaj +1, w meczu Belgia – Chorwacja padł remis).

GRUPA G

W grupie G również byliśmy świadkami niesamowitych emocji w ostatniej kolejce. Do ostatnich minut o awans walczyły reprezentacje Kamerunu i Szwajcarii. Helweci ostatecznie wygrali tą walkę i to oni zameldowali się w 1/8 u boku Brazylii. Canarinhos przegrali wprawdzie ostatni mecz z Kamerunem, ale i tak wyszli z pierwszego miejsca dzięki wygranym w pierwszych dwóch spotkaniach.
Ulepszenia na kartach PTG otrzymali Vinicius Jr, Bruno Guimaraes (obaj Brazylia) i Zakaria (Szwajcaria).

GRUPA H

Ostatnia grupa to kolejne sensacyjne rozstrzygnięcie. Obok faworytów do wyjścia z pierwszego miejsca, Portugalii, po heroicznym boju w ostatniej kolejce w 1/8 pojawi się Korea Południowa. Szokujące odpadnięcie Urugwaju pozostanie jednym z największych zaskoczeń tego mundialu, ale czym byłby mundial bez niespodzianek?
Ulepszenia na kartach PTG otrzymali Palhinha, Bernardo Silva (obaj Portugalii) i Kim Min Jae (Korea). Ulepszenie na karcie OTW otrzymał Darwin Nunez (Urugwaj wygrał spotkanie z Ghaną w ostatniej kolejce), a swój “Showdown” wygrał Carvalho, który otrzymał ulepszenie do 87.