FIFA 23: Drużyna tygodnia (TOTW) #3! Potężny Norweg z kartą w formie

Trzecia drużyna tygodnia już jest. Mamy 23 nowe karty piłkarzy, którzy przez tydzień w tych wersjach będą dostępni. To nie jest jakaś niesamowita drużyna tygodnia pod względem grywalności, ale wiem, że jest kilka w porządku kart!

A więc jednak – predykcje się sprawdziły, no i witamy w tym tygodniu zapewne nie poraz pierwszy i jedyny w drużynie tygodnia Erlinga Haalanda. To jest czołowa twarz, postać trzeciej, najlepszej drużyny kolejki. To właśnie Norweg razem z Fodenem zdobyli po hat-tricku, dzięki czemu drużyna Manchesteru City wygrała 6:3 z czerwoną częścią tego miasta. Poza nim miłym i grywalnym zawodnikiem jest oczywiście Ben Yedder, a także warto zwrócić uwagę na Rafaela Leao, który zagrał świetny mecz na Empoli w którym zaliczył bramkę w ostatnich minutach spotkania. Warto tylko zapytać, gdzie po wygranym meczu i dwóch pięknych bramkach jest Krychowiak? Nie widzę go w tej drużynie.

Poniżej pełna drużyna. Wyróżnionym zawodnikiem Sorloth z Realu Sociedad.

TOTW #3 będzie dostępne do następnej środy w paczkach. Na kogo chcecie upolować najbardziej? Jednak to chyba Leao lub Erling będą najbardziej wartościowi!

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL