FIFA 23 | TITLE UPDATE #1

WItajcie! A więc mamy pierwszy Title Update do FIFY 23, i jedynie dla wersji PC. Nie znajduje się w niej wiele, wręcz naprawia jedynie podstawowe rzeczy z jakimi ta gra nie powinna wychodzić na premierę:

Najnowsza aktualizacja Title Update jest już dostępna dla wersji PC (Origin/EA app/Steam/Epic Games Store) gry FIFA 23 i zawiera następujące zmiany.

Ogólne
Usunięto szereg następujących przypadków komunikatów o błędach widzianych przez graczy podczas próby uruchomienia tytułu:
“Failure to update process”.
“Nie można uruchomić usługi systemowej”.
“Aplikacja napotkała nienaprawialny błąd”.
Poprawiono problem ze stabilnością, który mógł wystąpić, gdy podczas gry w tytuł do komputera podłączone było urządzenie z force feedback.

Będziemy nadal monitorować i badać zgłoszenia dotyczące tych i innych komunikatów o błędach, jeśli się pojawią, i odpowiednio je rozwiązywać. Jeśli nadal widzisz komunikaty o błędach, zapoznaj się z poniższym artykułem Pomocy EA.

Widzimy i rozumiemy frustrację naszej społeczności PC i chcemy podziękować wszystkim, którzy przekazali nam swoje uwagi. Przez cały sezon gry FIFA 23 będziemy dostarczać wam więcej informacji i aktualizacji, jeśli tylko będą dostępne. Pamiętaj, aby śledzić @EAFIFADIRECT na Twitterze i EASF Tracker, aby uzyskać najnowsze aktualizacje.