FIFA 23: EA zaktualizowało twarze piłkarzy!

Wreszcie Kanadyjczycy zadbali o to, żeby w FIFA 23 podczas grania piłkarze byli… tym, kim są. I tak oto Darwin Nunez otrzymał swoje włosy i zeskanowaną twarz. Ale nie jest to jedyny przypadek.

GDZIE JEST KUCYK? – PRZYPADEK DARWINA 
Darwin Nunez przeszedł nie lada przemianę – wyrosły mu włosy!

Zacznijmy od największej zmiany. Dzięki niesamowitemu wkładowi EA gracz Liverpoolu nie jest już łysy. Zajęło im to kilka tygodni. Nie można mieć wszystkiego, prawda? A jednak włosy na głowie przydałoby się mieć… Mam tylko nadzieję, że problem ten został rozwiązany raz a dobrze i nie powtórzy się w nadchodzących dniach. Twarz Darwina została za to precyzyjnie przeskanowana i wygląda teraz bardziej realistycznie niż ta poprzednia – “włosowata” – wersja. Tyle dobrego!

NOWE ZESKANOWANE TWARZE
Callagher, Mbabu, Smith Rowe i Palhinha to piłkarze, którzy otrzymali zeskanowane twarze w ostatniej aktualizacji gry

Nie tylko Nunez otrzymał nowy facescan. EA na dobry początek 2023 dodało też kilka innych piłkarzy. Nazwiska takie jak Connor Gallagher, Emil Smith Rowe, Kevin Mbabu czy Joao Palhinha są już w pełni grywalne dzięki im nowym twarzom. A więc nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, a prawdopodobnie w najbliższych dniach będziemy znać więcej zeskanowanych nazwisk. Mówi się m. in. o Takehiro Tomiyasu z Arsenalu. Czekamy na wieści!