FIFA 23: Jutro premiera FUT Web App! O której start internetowej wersji Ultimate Team?

To już jutro! Dwudziestego pierwszego września 2022 rozpoczniemy cykl życia FIFY 23. Wystartuje Web App, a dzień później nastąpi aktualizacja aplikacji Companion na urządzenia mobilne. O której spodziewać się startu Web Appa i jakie są kluczowe daty w najbliższych dniach?

START FUT WEB APP 23 – O KTÓREJ?

Wedle wszelkiego prawdopodobieństwa Web App wystartuje w okolicach 19. Dlaczego? Ano dlatego, że już jutro ma pojawić się pierwsza drużyna TOTW, która pojawia się w środy o 19. Dlatego EA będzie chciało, aby karty TOTW1 były od razu do trafienia dla wszystkich. Spodziewam się właśnie 19 i to najpewniej wtedy wystartujemy z FIFA 23.

NASTĘPNE DATY

Web App to dopiero początek przygody z FIFĄ 23. Już w ten czwartek będziemy mogli zaktualizować aplikację Companion do wersji z numerem 23. Następnie 27 września osoby, które zakupiły FIFA 23 w przedsprzedażowej wersji Ultimate oraz abonenci EA Play będą mogli odpalić pełną wersję gry. Abonenci EA Play będą mieli ograniczony czas na grę w Wersję Próbną (10 godzin), natomiast Edycja Ultimate normalnie wystartuje już bez żadnych limitów. Największa ilość graczy dołączy do zabawy 30 września – wtedy będziemy świadkami ogólnoświatowej premiery FIFY 23.
Warto wspomnieć, że już jutro będziemy mogli otworzyć swoje paczki powitalne oraz odebrać nagrody zdobyte w evencie FUT pre-season. Wykonywanie SBC i handel również są dostępne w Web Appie, nie można jednak rozgrywać spotkań. Najprawdopodobniej pierwszym eventem będzie Ones to Watch – który według naszych źródeł ma wystartować w piątek, 30 września.