FIFA 23: Nadeszły Mistrzostwa Świata! Jakie nowości w FUT?

Dziś wieczorem w grze pojawiła się masa nowego contentu związanego z mundialem w Katarze. Co nowego zobaczyliśmy w Ultimate Team?

WYMIANY MISTRZOSTW

W trakcie okresu związanego z MŚ będziemy mogli zdobywać żetony Wymiany Mistrzostw i przeznaczać je na potężne nagrody – paczki, specjalnych zawodników czy Ikony. Każdy kraj biorący udział w mundialu otrzymał jedną kartę do zdobycia w ramach swapów. Jeśli chodzi o Polskę – Bartek Bereszyński 86 reprezentuje nasz kraj na fifowej arenie!

Żetony Wymiany będzie można zdobywać w SBC, zadaniach, jako nagrody sezonowe i w sklepie FUT.

PATH TO GLORY MŚ

Ostatnio widziani w FIFIE 21 przy okazji EURO i Copa America. Specjalne karty piłkarzy, które w zależności od wyników ich reprezentacji będą się ulepszały. Dla przykładu – wyjście z grupy to +1, przejście do ćwierćfinałów – kolejne +1, i tak dalej. I ponownie – każdy kraj to jedna lub dwie karty PTG. Polskę dumnie reprezentuje Arkadiusz Milik w POTĘŻNEJ wersji 87 (możliwy upgrade)!

NOWE KARTY FUT HEROES

Specjalny design, ulepszone statystyki – oto karty Bohaterów związane z mundialem! Pierwsza ich część jest już dostępna w paczkach, a gracze, którzy zamówili Edycję Ultimate przedpremierowo, otrzymali paczkę z bohaterem MŚ do swojego klubu. Polskim akcentem będzie Smolarek, jednak zobaczymy go dopiero w drugiej puli kart Heroes MŚ.

Dodatkowo przez cały okres mundialu otrzymywać będziemy specjalny content. SBC, wyzwania, paczki… Zapowiadają się fantastyczne tygodnie w Ultimate Team!