FIFA 23: Pierwsza karta dla zawodnika miesiąca Premier League!

Sierpień już dawno za nami, a za nami także koniec głosowania dot. zawodnika miesiąca Premier League. Po tym pierwszym ligowym miesiącu, raczej nie powinno być wątpliwości, kto na tą nagrodę zasłużył najbardziej – a co za tym idzie, zapewne w pierwszym tygodniu gry przywitamy się z jego nową, pierwszą specjalną kartą w FIFA 23!

Niedawno zakończyło się głosowanie dot. wyboru zawodnika miesiąca w sierpniu w Premier League. Jak wiemy, konkurencji dla pewnego napastnika Manchesteru City właściwie nie było – chociaż podobnie dobrze sezon zaczął Arsenal, a na jego czele oczywiście Gabriel Jesus. Mówimy tu dziś oczywiście o Erlingu Haalandzie, który na 6 możliwych spotkań w lidze angielskiej, zanotował aż 10 trafień, w tym dwa hat-tricki. Do tego wszystkiego, dołożył skromnie jedną asystę. Tu nie ma chyba nawet co dyskutować, ale jeśli temu zawodnikowi dopisze zdrowie, będziemy mieli snajpera rodem Kuna Aguero w Manchesterze City – a przypomnę, on dopiero skończył 22 lata!

Haaland dostanie z tego tytułu upgrade o jeden punkt, względem oczywiście swojej złotej, rzadkiej karty. Na pierwsze tygodnie FIFY – jeden z ciekawszych wyborów na napad. Na dłuższą metę raczej odpadnie z gry.

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL