FIFA 23: Przewidywania TOTW 11 [1/2]: kto rządził na światowych boiskach?

Niedziela po południu, można powoli zabierać się za podsumowanie pierwszej części piłkarskiego weekendu. W piątek i sobotę rozegranych zostało mnóstwo emocjonujących spotkań w wielu ligach. Wybraliśmy kilku kandydatów do jedenastej Drużyny Tygodnia, która już w środę pojawi się w grze!

DANILO

Brazylijczyk strzelił gola na wagę zwycięstwa przeciwko Udinese w meczu wygranym przez Juventus 1:0. Do tego należy oczywiście dołożyć czyste konto i oceny meczowe na poziomie od 8 do 9 i mamy idealnego kandydata do karty “w formie”. A może jakaś gwiazdka, EA?

GERARD MORENO

Hiszpański napastnik był kluczowym elementem wygranej Villarealu nad Realem Madryt (2:1). Moreno zdobył bramkę i zaliczył asystę i umożliwił zdobycie trzech punktów przeciwko arcytrudnemu rywalowi. Warto docenić ten świetny występ kartą w formie, nieprawdaż?

ANDERSON TALISCA

Ostatnim wyróżnionym przeze mnie piłkarzem będzie Talisca. Brazylijczyk jest nowym kolegą klubowym Cristiano Ronaldo i pod nieobecność Portugalczyka poprowadził Al – Nassr do zwycięstwa zdobywając dwie bramki w ygranym 2:0 meczu z Al – Tai. W poprzedniej FIFIE kartami Talisci grało się przyjemnie, być może zobaczymy jak będzie w tym roku?

Mamy nadzieję zobaczyć więcej wspaniałych występów w najbliższych dniach, tak, aby nowa Drużyna Tygodnia utrzymała poziom i miała więcej do zaoferowania. W końcu musi być warto grać Ligę Weekendową, prawda?