FUT 23: Czy warto skusić się na ikonę z SBC? Trafy i opłacalność

Mamy wreszcie powtórkę podstawowej ikony do wyboru z SBC! To świetna informacja dla graczy, którzy mają trochę fodderu i chcą spróbować swojego szczęścia.

A więc stało się! Pick z ikoną powrócił i wygląda zaskakująco o wiele lepiej niż ostatnio. Teoretycznie nic się nie zmieniło, ponieważ jest to ten sam pick z ostatniego tygodnia, ale odświeżony, lecz gracze mają przekonanie iż wraz z wyjściem FUT Centurions w picku możemy znaleść o wiele lepsze karty.

Szczerze mówiąc, musze się zgodzić, ponieważ tydzień temu najlepszą kartą był dla mnie Casillas, a w tym Ronaldinho warty 750k. Chciałbym też zaznaczyć iż nie tylko ja byłem w tym tygodniu miałem większe szczęście, lecz też wielu graczy podziela moje zdanie.

Cena i opłacalność

Pick kosztuje 161k lub 166k w zależności od generacji na której gramy. Do zrobienia pick’a potrzebujemy skład oceniony na 85 z przynajmniej jednym piłkarzem ocenionym na 87 i skład oceniony na 86 z przynajmniej jednym piłkarzem powyżej 88.

Zdaniem większości graczy, jak i moim, jest to naprawdę rozsądna cena i jeśli mamy przyzwoitą ilość fodderu w klubie, to warto jest zaryzykować i zrobić tego pick’a. W pick’u znajduje się 41 graczy którzy kosztują więcej niż sam pick i 58 graczy którzy są od pick’a tańsi. Najlepszymi graczami są Eusébio, Pelé i Cruyff którzy kosztują ~2Mln coinsów, a najgorszymi Moore, Keane i Koeman, którzy nie kosztują nawet połowe ceny pick’a.

Więc patrząc na pick’i które otrzymaliśmy w tym roku, i pick’i z poprzednich lat, jest to jeden z najlepszych jaki dostaliśmy. Teraz pokaże jedne z najlepszych trafów graczy FIFA POLAND COMMUNITY.

Kublasss, Didier Drogba-285k

KewineQ, Kenny Dalglish-278k

Supra, Ruud Gullit-547k

Mój traf, Ronaldinho-730k

Wszystkim graczom którzy nie próbowali jeszcze pick’a, naprawdę go polecam i życzę szczęścia!