FIFA 23: Kontynuacja “FUT Centurions” – nowa mocarna paczka i nowe SBC!

Wybiła 19, a więc pora na nowy kontent w FUT 23. Tym razem EA Sports uraczyło nas kilkoma rarytasami, w tym nową paczką i piłkarzem w SBC. Co zobaczyliśmy w Ultimate Team 7 stycznia?

MARTIN TERRIER

Francuski skrzydłowy otrzymał kartę “Centurions” ocenioną na 88. Terrier jest dostępny w ramach SBC, a żeby otrzymać jego kartę, trzeba przepalić dwa składy: jeden o ocenie 83, drugi o ocenie 84 (z informem). Cena wydaje się w miarę odpowiednia do statystyk, bowiem piłkarz Rennais ma między innymi 93 tempa czy 88 strzelania. EA znów zaskakuje trafionym SBC, i gracze ze składami opierającymi się na Ligue 1 na pewno będą zadowoleni!

Martin Terrier pojawił się w sobotę w Ultimate Team w ramach SBC
ROZBUDOWA “CENTURION”

Głównym punktem programu jest jednak nowiutkie SBC o najnowszy twór EA. Paczka ze stoma rzadkimi piłkarzami to absolutna nowość szczególnie w SBC, bo w sklepie podobne paczki się już pojawiały. Paczka zawiera 20 srebrnych i 80 złotych rzadkich piłkarzy, a wymagania – dość wysokie – to trzy składy:

  • 83 oceny ogólnej
  • 84 oceny ogólnej + karta z Drużyny Tygodnia
  • 85 oceny ogólnej

Pewnie dopiero na dniach przekonamy się o prawdziwej wartości tej paczki, ja jednak na razie powstrzymam się z jej robieniem i poczekam na trafy innych. Nie przekonują mnie za bardzo te wymagania. Aczkolwiek zawsze to jakieś urozmaicenie gry!