FIFA 23: Przewidywania TOTW 12!

Już jutro o godzinie 19 w FUT pojawi się nowa Drużyna Tygodnia. To o tych piłkarzy będziemy walczyć w najbliższy weekend w FUT Champions. Kto wyróżnił się na piłkarskich boiskach całego świata? Kto otrzyma czarną kartę? Nasze przewidywania poniżej!

WISSAM BEN YEDDER

Napastnik Monaco zdobył hat – tricka w masakrze na AC Ajaccio (7:1). Ten wyczyn nie może przejść bez echa pomimo jego uczestnictwa w evencie “Centurions”. Nadchodzi drugi IF Francuza!

PAULO DYBALA

Argentyńczyk zdobył jedyne dwie bramki w meczu Roma – Fiorentina, wygranym przez Rzymian 2:0. Dybala nie dostał jeszcze żadnej karty w formie, pora na ulepszenie jego wersji “Ones To Watch”. Przyjemna karta!

VICTOR OSIMHEN

Napoli zmasakrowało Juventus aż 5:1, a Osimhen był głównym źródłem kłopotów Juve. Nigeryjczyk zdobył dwie bramki, zanotował też asystę. Victor ma już na koncie jednego IF-a, a teraz poprawi się jeszcze bardziej. I ten drugi wygląda naprawdę solidnie, szczególnie do tańszych składów!

ADEMOLA LOOKMAN

Młody zawodnik Atalanty walnie przyczynił się do zwycięstwa 8:2 z Salernitaną. Lookman, podobnie jak Osimhen, do dubletu strzeleckiego dołożył asystę. Anglik może zostać wyróżnionym zawodnikiem w tym tygodniu – to pozwoliłoby mu stać się jakkolwiek opcją, na którą warto zawiesić oko.

MARCUS RASHFORD

Rashford zapewnił United zwycięstwo nad Manchesterem City (2:1) i jest idealnym kandydatem do TOTW. Z chęcią zobaczyłbym jego in-forma jak w starych, dobrych czasach, gdy złoty Rash miażdżył kolejnych rywali. EA – musicie!