FUT 23: Smolarek do zdobycia za bezcen?

Wczoraj do gry EA SPORTS dodało nowy pick z HERO, który przybliża wielu z nas do trafienia jakiegoś dobrego zawodnika, a wielu z nas oddala, bo tracimy sporo kart i dostajemy też nic ciekawego. Jednak to zawsze szansa, by zdobyć nasze wymarzone karty bohaterów FUT za stosunkowo niską cenę – o ile tego wymarzonego oczywiście trafimy.

Ja o trafie marzeń mówić nie mogę, bo na PS4 przywitało mnie zacne trio ze zwykłym Morientesem na środku, po jego prawicy bardzo słaby mundialowy Papin, a po lewej Nakata. Oczywiście wybrałem Japończyka, choć będąc szczerym, to przy zawodnikach takich jak Cruyff czy Govou mundialowym na takie pozycje, ciężko będzie go zmieścić w składzie.

Ale do rzeczy – wymagania są dosyć wysokie, jednakże oscylujące w okolicach 250 tysięcy monet. Może się to wydawać dużo, ale mamy dość sporą szansę na trafienie kogoś, kto nie tylko nada się na przepalenie o kolejnego picka. To w końcu wybór 1 z 3 kart HERO zwykłe lub mundialowe 87+, więc wypaść coś musi. Wymagania to 84+IF, 85 i 86.

Powodzenia!

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL