FIFA 23: Przewidywania TOTW13

Kolejny weekend za nami, a już jutro o godzinie 19 w FUT pojawi się nowa Drużyna Tygodnia. Wybraliśmy kilku największych kandydatów do otrzymania czarnej karty. Szczegóły poniżej.

ERLING HAALAND

Norweg ustrzelił kolejnego już hat-tricka, potwierdzając niesamowite zdolności strzeleckie. Manchester City wygrał 3:0 z Wolves. The Citizens chcą gonić Arsenal w tabeli i będzie im do tego potrzebny Erling w formie. Drugi in-form Haalanda nadchodzi!

EDDIE NKETIAH

Młodziutki napastnik Arsenalu ustrzelił dublet w arcyważnym meczu przeciwko Man United. Jeden z goli padł w doliczonym czasie gry i ustalił wynik spotkania na 3:2. Nketiah to jeden z kandydatów do wyróżnionej karty TOTW, która może wyglądać interesująco!

ANTOINE GRIEZMANN

Francuski zawodnik Atletico strzelił gola i zaliczył asystę w wygranym przez Atleti meczu przeciwko Valladolid 3:0. “Griezzie” po mundialu zalicza renesans formy i prawdopodobnie zostanie uhonorowany kartą TOTW w najbliższą środę. To już jego trzeci in-form!

STEPHAN EL – SHAARAWY

Nasza ostatnia propozycja to Włoch El Shaarawy. Roma wygrała ze Spezią 2:0, a El Shaarawy to zdobywca jednej z bramek. Niby nic wielkiego, a jednak Włoch może być kandydatem do gwiazdki tak, aby TOTW wyglądał ciekawiej dla potencjalnych graczy w FUT Champions.