FUT 23: Rzut oka na defensywę TOTY. Co EA szykuje na nadchodzące dni?

W paczkach o 19-00 pojawili się zawodnicy z linii defensywy drużyny roku. Jaki kontent przedstawili nam dzisiaj kanadyjscy deweloperzy? Czy aby na pewno każdy zasłużył na tak prestiżowe wyróżnienie?

Na kartę w Ultimate team zasłużył z pewnością każdy z zawodników, których wam pokażę, jednak moim zdaniem są pewne niedociągnięcia. Wszystkich piłkarzy z osobna omówię poniżej.
Thibaut Courtois

Belgijski goalkeeper jest pozycją niepodważalną. Liga Mistrzów, triumf w La Lidze i świetne parady w okresie całego roku powodują, że był najlepszy na świecie (zaraz po Wojtku Szczęsnym😁). Bramkarz jak to bramkarz nie ma zbyt wiele do powiedzenia, kapitalne statystyki i dobry wzrost to aspekty, które pomogą mu stać się najlepszym goalkeeperem w grze. Frazę potwierdza to, że jego złota wersja cały czas potrafi zmienić losy spotkania o 180%.

Achraf Hakimi

Marokański prawy obrońca to moim zdaniem najmniej zasłużony TOTY jeśli chodzi o najniżej wysuniętą linię formacji. Poza zdobyciem pucharu Mistrzostwa Francji, co umówmy się nie jest zbyt ciężkie i świetnymi mistrzostwami świata nie zrobił wiele. O wiele bardziej na miejsce w tej ekipie zasługiwał João Cancelo, jednak spora ilość graczy wybiera przez pryzmat tego jak będą spisywać się zawodnicy w ich ekipie. Hakimi zaoferuje nam niesamowitą szybkość, na spokojnie stanie się najlepszym prawym defensorem w grze.

 

Eder Militao

Brazylijski środkowy obrońca nie do końca znalazł się w TOTY dzięki swoim osiągnięciom. Jego obecność spowodowana była przez nienajlepszy wybór jeśli chodzi o środkowych obrońców, zdecydowanie lepszym wyborem byliby Alaba czy Rudiger. Karta wygląda absolutnie niesamowicie, prawdopodobnie będzie wymiatać tak samo jak jego złota wersja na początku tej FIFY.

 

Virgil van Dijk

Holenderski obrońca Liverpoolu był największym pechowcem minionego sezonu. Powiedziałem tak, ponieważ The Reds zajęli drugie miejsca w  Premier League i wielkej Lidze Mistrzów wygranej przez poprzedniego pana. Świetne statystyki obronne i fizyczne to nie jedyny atut tej karty, jest nim również świetna jak na obrońcę umiejętność biegu.

 

Theo Hernandez

Ostatnim zawodnikiem, którego sobie omówimy to francuski prawy obrońca z AC Milanu. Theo to kolejny zawodnik, który z całą pewnością biegać umie. Z Milanem zdobył mistrzostwo Włoch, a z Francją drugie miejsce na mś, naprawdę imponujące.

 

Aktualności 

W paczkach:

-Obrona TOTY

-Nowe Icony TOTY

SBC:

-Flashback Paul Pogba(90)

-(Wkrótce) Flashback Sadio Mane(94)

-Icon pack: Prime, Mid lub WC 88+ (odswieżone)