FIFA 23: To już prawie koniec! Przedostatnie ulepszenia kart dynamicznych związanych z mundialem w Katarze!

Półfinały tegorocznych MŚ to już historia. W najważniejszym meczu turnieju, wielkim finale mundialu, zmierzą się Francja i Argentyna. W “finale pocieszenia” o brąz walczyć będą nacje Maroka i Chorwacji. Rozstrzygnięcia w 1/2 oznaczają, że kolejne ulepszenia otrzymają karty PTG i “Showdown” w FUT23. Kto, co i o ile?

FRANCJA

Allez, Les Bleus! Trójkolorowi bronią tytułu i grali na tym turnieju naprawdę świetną piłkę. Jak zwykle świetny Mbappe, bardzo solidny Lloris i grający doskonały mecz w cieniu Griezzmann. Francuzi to moi faworyci do złota i osobiście to im kibicować będę w finale. W 1/2 po ciężkim meczu pokonali Maroko, wytrzymali ich napór w środku meczu, zadając ciosy na początku i końcu. Cała Francja pod okiem Deschampsa – pragmatyzm i efektywność, a jednak przyjemnie się to ogląda.
Ulepszenia na kartach PTG otrzymują Nkunku i Griezzmann. Swój pojedynek “Showdown” wygrał Fofana.

ARGENTYNA

Albicelestes przejechali się po Chorwacji i po raz drugi w ciągu ostatnich 8 lat zagrają o złoto. W 2014 roku ulegli Niemcom po dogrywce, teraz ich rywalami będą Francuzi. Czy Leo Messi da radę zamknąć swoją karierę mistrzostwem Świata? Czy ponownie rozbije się o ostatnią ścianę? Odpowiedzi już w niedzielę!
Ulepszenia na kartach PTG otrzymali Gomez i Romero. Swój pojedynek “Showdown” wygrał Enzo Fernandez.