FIFA 23: Więcej przecieków o karierze i spekulacje o ikonach!

FIFA 23 zbliża się wielkimi krokami, a my otrzymujemy coraz więcej informacji od Kanadyjczyków, a także leakerów FIFY. Donoszą bardzo ciekawe informacje odnośnie trybu kariery, a także FIFA Ultimate Team.
Przecieki nowej FIFY w tym okresie roku to norma. Wiemy coraz więcej o nowej grze spod szyldu międzynarodowej federacji piłki nożnej. Jednakże co dokładnie? Otóż naczelni twitterowi leakerzy donoszą o zmianach w trybie kariery i FUT. Na co niektóre z nich czekali wszyscy!

TRYB KARIERY

Jak podaje @FUT23News, w trybie kariery wreszcie zobaczymy interaktywne cutscenki, opcję symulacji najlepszych wybranych momentów, negocjację własnych kontraktów, ale przede wszystkim będzie coś na co wszyscy czekali. Będziemy mogli grać realnymi menadżerami, co jest niewątpliwie czymś nowym i bardzo ciekawym. Zapewne sporo z nas na to liczyło. Drugą rzeczą, są zmiany. W nowej edycji ma być ich aż 5. To coś na co przede wszystkim czekałem ja, ponieważ często zawodnicy mają problemy o to, że nie są wpuszczani na boisko – tym samym większa ilość osób dostanie swoje minuty i będzie po prostu zadowolona, a my będziemy mogli mieć lepszy wachlarz piłkarzy. 5 zmian ma być obecne również w innych trybach gry.

Trailer odnośnie trybu kariery zobaczymy już za kilka dni, 1 sierpnia o godz. 17:00.

LICENCJE LIG

Także w tej kwestii trąbi Twitter @FIFA23News. Ogłasza, iż – co oczywiście już wiemy, Juventus powraca, a jednocześnie usuwamy Piemonte Calcio. To już coś potwierdzonego, podobnie chyba jak Women’s Super League – brytyjska liga kobieca, która wchodzi do FIFA 23. Dodatkowo pożegnamy się z ligą japońską i meksykańską, a także przywitamy nowe reprezentacje – będą dostępne wszystkie kraje mistrzostw świata, a także będziemy mogli grać w zwykłych meczach czy karierze kadrami Ghany, Tunezji, Kamerunu, Senegalu, Tunezji czy Maroko. Bardzo miło!
FIFA ULTIMATE TEAM

Tutaj głównie chodzi o karty Heroes czy Ikon. Otóż, jak podaje niezawodny @FUTSheriff, będziemy musieli pożegnać się z niektórymi ikonami. Niektórych fanów FUT może to cieszyć, a niektórych nie – część kart ikon zostanie zdegradowana do klubu FUT Heroes. FUTSheriff potwierdza to w przypadku Nakaty – najgorszej chyba ikony w grze, a także J-Jaya Okochy. Myślę, że jeśli liga meksykańska zostanie usunięta, także bohater FUT – bramkarz Ocampos odejdzie w zapomnienie w serii gier FIFA, bo po prostu zostanie usunięty. Jednakże to już tylko moje spekulacje. Jak będzie zatem naprawdę? Zobaczymy.

 

 

 

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL