Strona główna FIFA E-Sport FIFAe Nations Cup: Polska w półfinale!!!
E-SportFIFA 22Hot News

FIFAe Nations Cup: Polska w półfinale!!!

8

Szybki news, z racji, że informowaliśmy o naszej e-sportowej kadrze już niedawno. Dziś po prostu zdominowaliśmy naszych rywali. Co to jest za turniej!

Dzisiejszy dzień zapadnie w pamięci fanom piłkarskiego e-sportu. Reprezentacja Polski dzielnie wygrała ze Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi, a w 1/4 finału z Portugalią.

Dla zainteresowanych – w grupach jest po 6 drużyn, a z każdej wychodzą 4 ekipy. Turniej jest oczywiście rozgrywany w FIFA Ultimate Team, gdzie niestety, ale Polacy nie umieścili żadnego Polaka w składzie. Szkoda! Mecze nasi kadrowicze, ale i wszystkie drużyny na tym turnieju rozgrywają regulaminowo oczywiście dwójkami. W fazie pucharowej gramy dwumecze.

Nasz kraj reprezentują Furman, Bejott i Damie. Wychodzimy z grupy po wielu emocjonujących meczach, a następnie wygraliśmy mecz 1/8 finału z ZEA i w 1/4 z Portugalią. Co to były za spotkania!!!
Dzisiejszej fazy pucharowej ciężko nie komentować. Po prostu WOW – nasza reprezentacja zdominowała dziś Zjednoczone Emiraty Arabskie 3:1 a także wygrała po ciężkim meczu z Portugalią. Co prawda w pierwszym spotkaniu to Portugalczycy nas dominowali, w tym mieli okazję na jeszcze jednego gola – bo CR7 nie trafił karnego. Dużo szczęścia, nie załamaliśmy się, i dojechaliśmy do zwycięstwa strzelając dwa gole w drugim meczu. I to tego drugiego w jakim stylu! POLSKA GÓRĄ!

Nasza drabinka poniżej. W półfinale będziemy bić się jutro ze Szwecją, o czym będziemy też informować na naszym FB. Jest to bardzo ciężki rywal, ale po dzisiejszym meczu z Portugalią jestem optymistą. Co my wyprawiamy! To była ewidentna zemsta za ćwierćfinał z EURO 2016 – śmiechem żartem.
Nasze spotkania:

 

 

 

Napisane przez
Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL. Jeden z założycieli portalu obok Macieja i Wojtka. Poza portalem wielki fan piłki nożnej, sympatyk FC Barcelony, Lechii Gdańsk.

Polecane artykuły

EAFC 24 – Jak wygląda tryb kariery w nowym EAFC?

Tryb kariery niezmiennie od paru lat, jest jednym z najpopularniejszych trybów FIFA,...

Znamy piłkarza sierpnia w Premier League!

Wraz ze startem FC 24 startują pierwsze karty “POTM” za ubiegły miesiąc...

Status założyciela w EA SPORTS FC 24 – jak go uzyskać?

Już na dniach oficjalna premiera EA SPORTS FC 24. Wiele miesięcy czekania...

Nowe karty Ikon!

EA Opublikowało film jak i grafiki związane z ratingami starych, jak i...