FIFA 23: Zaczynamy! Drużyna tygodnia (TOTW) #1!

Proszę państwa – teoretycznie i w praktyce dziś wystartował lub wystartuje Web App, a razem z nim ujrzeć możemy pierwszą drużynę tygodnia w FIFA 23. I w pierwszej drużynie w FIFA 23 nie mogło zabraknąć ewidentnego zawodnika kolejki swojej ligi – naszego Polaka, rodaka. Przed państwem pierwsza drużyna tygodnia w tym sezonie!

O 19:00 ujrzeliśmy pierwszą w tym sezonie drużynę tygodnia, która w paczkach będzie przez tydzień. Jest ogólnie w kim przebierać z racji, że to też początek gry. Dla niewiedzących i nowych w grach z serii FIFA – drużyna tygodnia to ekipa piłkarzy sklejona z tych ewidentnie najlepszych w danym tygodniu, kolejce ligowej. Wyklucza się w tym przypadku Ligę Mistrzów i się jej po prostu nie liczy. Liczą się tylko rozgrywki ligowe. Pojawiać się będzie co tydzień w środę nowa, kolejna drużyna tygodnia, gdzie to ta poprzednia już zniknie z paczek. To tyle słowem wstępu.

Okej, teraz przejdźmy stricte do tego, co dziś pojawiło się w nowej grze z serii FIFA. A otóż pojawiła się co prawda tylko, a może i aż, pierwsza drużyna tygodnia, w pięknym, nowym Web Appie. Jeszcze w nim nie byłem, bo zapewne serwery są masakrycznie przeciążone, ale odwiedzę go jak najszybciej się da. Co do drużyny tygodnia. Znajdziemy w niej mnóstwo kart, które po prostu będą spoko na początek. Chociażby wyróżniony Traore, Saliba, Immobile. Jest parę nieużytków, ale i parę naprawdę bardzo dobrych kart. Valverde, De Bruyne czy chociażby Son, który z pewnością dalej będzie w mecie gry.

Ze smaczków dla Polaków znajdziemy Gikiewicza, który faktycznie rozegrał znakomity występ i jego FC Augsburg wygrał z Bayernem Monachium, zaś z polskiej ligi znajdziemy Mladenovica. Nieźle!

 

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL