FIFA 23: Znamy ratingi kolejnych piłkarzy z topowych klubów świata!

EA z każdym dniem udostępnia oceny ogólne piłkarzy z różnych części globu. Wczoraj dostaliśmy najlepsze karty z Premier League i Ekstraklasy, a dziś znamy już overalle piłkarzy poszczególnych klubów, takich jak Real Madryt czy Liverpool. Co przygotowali dla nas Kanadyjczycy?

REAL MADRYT

Królewscy mogą się pochwalić jednym z pięciu najwyżej ocenionych piłkarzy w grze. Karim Benzema, bo o nim oczywiście mowa, otrzymał na karcie aż 91 punktów overalla. Największy upgrade oceny ogólnej zanotował Vinicius (aż +6), a najlepsze 20 kart Realu prezentuje się następująco:

LIVERPOOL FC

Zespół z Anfield Road wczoraj wygrał mecz z Ajaxem, a dzisiaj zaliczył kolejne zwycięstwo – dwóch zawodników z oceną ogólną wynoszącą 90. Prym wiodą Van Dijk i Salah, a największy upgrade zanotował Darwin Nunez (+8!). The Reds mają w swoim zespole wielu piłkarzy, którzy w tym roku będą użyteczni:

CHELSEA FC

The Blues borykają się w ostatnim czasie z problemami na realnych boiskach, jednak w wirtualnej rzeczywistości jest dużo lepiej – pięć kart ocenionych wyżej niż 86, w tym N’golo Kante z ratingiem wynoszącym aż 89. Największy upgrade zanotowali Mendy i Reece James (obaj +3). Paka ze Stamford Bridge prezentuje się dosyć grywalnie, pomimo tego, że ich oceny ogóle nie są najwyższe w grze.

JUVENTUS TURYN

Podstawowym bramkarzem Starej Damy jest Wojciech Szczęsny, więc jesteśmy bardzo zainteresowani tymi ratingami. Juve wraca do FIFY po kilku latach nieobecności i jest to powrót z hukiem. Najwyżej ocenionym piłkarzem klubu z Turynu został Wojciech Szczęsny – jego overall wynosi 86. Wielkie wyróżnienie dla Wojtka za utrzymywanie się na najwyższym poziomie od wielu lat. Największy upgrade zanotował Bremer (+7 względem poprzedniej edycji).

CZOŁÓWKA PREMIER LEAGUE

Wczoraj na oficjalnym koncie na Twitterze EA umieszczony został post z ocenami najlepszych piłkarzy z Premier League. Najlepsza piętnastka z ligi angielskiej prezentuje się na papierze bardzo solidnie, najwyżej ocenionym piłkarzem w PL jest Kevin de Bruyne. Belg może się pochwalić ratingiem wynoszącym 91. Najlepszą piętnastkę uzupełnia oceniony na 87 Fabinho. Z nowych w lidze twarzy należy wymienić Casemiro (89) i Haalanda (88).
Najprawdopodobniej z każdym dniem będziemy wiedzieć coraz więcej o ocenach ogólnych piłkarzy w FIFA 23. Czekamy więc na nowe informacje i oceny ogólne z gry!

Oceny ogólne pochodzą z oficjalnych kont na Twitterze klubów piłkarskich Real Madryt, Liverpool, Juventus i Chelsea, a także z oficjalnego konta na Twitterze EA Sports. Wszystkie dane są oficjalną zawartością FIFA 23.