FIFA 23: Znamy zawodnika września w Premier League!


Powoli zaczynają się pierwsze nagrody POTM, z racji, że oczywiście dobiegliśmy do końca września. W Premier League mieliśmy sześciu kandydatów, ale dziwnym trafem nie znaleźliśmy Erlinga Haalanda na liście nominacji. Kto więc zdobył nagrodę POTM i ujrzy światło dzienne w FIFA 23?

Może nieco dziwić, ale Erling Haaland po znakomitym miesiącu nie został nawet nominowany do nagrody POTM. Brzmi to nieco abstrakcyjnie, bo Norweg strzela bramkę za bramką – ale takie są niestety fakty. Gracze FIFA 23 nie mogą być jednak zawiedzeni, bo nagrodę zdobył całkiem grywalny piłkarz – mowa oczywiście o Marcusie Rashfordzie.
Anglik od lat jest w “mecie” gry, a w tym sezonie można śmiało stwierdzić, że jest wreszcie w formie. Rashford póki co w Premier League radzi sobie naprawdę nieźle, czego owocem może być taka oto piękna, niebieska karta dla zawodnika miesiąca. Przyjrzyjmy się jej przez chwilę. 88 tempa, niezłe strzały, zwinność nienaganna. To jest naprawdę całkiem dobry napastnik, który da radę w FIFA 23.

Jaka jest cena Anglika w SBC? Otóż trzeba za niego wyłożyć 140 tysięcy w trzech składach – 84, 85 oraz 86, oraz kolejno w nich umieścić po co najmniej jednym piłkarzu z Manchesteru United, Premier League oraz Anglii. To kto skusi się na Marcusa w tej wersji? 😉

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL