FIFA Mobile Beta dla Kanady i Indii, co EA wprowadzi do nowej wersji mobilki?

Z oficjalnej strony EA:

Czołem, miłośnicy gry FIFA Mobile!

Rozpoczynamy ograniczone beta testy gry FIFA Mobile! Wypróbuj nowe funkcje i rozwijane mechaniki. Wasz udział w tych testach pomoże nam poprawić jakość gry. Mamy nadzieję, że Wam się spodoba!

Jeśli pozwala na to Wasze urządzenie, gorąco zachęcamy do ustawienia w aplikacji FIFA Mobile trybu 60 FPS, aby w pełni cieszyć się rozgrywką!

Gdzie: wersja beta jest dostępna dla użytkowników z Indii i Kanady.

Jak wziąć udział: wersję beta możesz pobrać bezpośrednio ze sklepu Google Play.

Urządzenia spełniające warunki: Wersja beta jest dostępna tylko w sklepie Google Play.

Usprawnienia rozgrywki: W wersji beta wprowadziliśmy wiele usprawnień rozgrywki, które wynikają z opinii graczy otrzymanych w trakcie sezonu. Poniżej opisano niektóre zmiany, których można się spodziewać:

 • Poprawiliśmy warunki utraty posiadania piłki w trybie VS Attack i meczach ligowych, gdy piłka jest poza zasięgiem zawodnika lub wyjdzie poza plac gry
 • Naprawiliśmy błąd braku przełączania, który pojawiał się z włączoną funkcją półautomatycznego przełączania zawodnika
 • Naprawiliśmy błąd powodujący, że gracz nadal był w trybie ataku, gdy przeciwnik przejął piłkę przed nim

Zawartość: W wersji beta znajdziesz część z treści, które pojawią się wkrótce w FIFA Mobile. Oto czego można się spodziewać:

 • Zaawansowane podania
 • Zaktualizowane składy i zaktualizowani zawodnicy uczestniczący w wydarzeniach
 • Nowe menu i interfejs
 • Zaktualizowany komentarz dźwiękowy
 • Własne składy
 • Ocena ogólna na żywo
 • Miniwydarzenia z grami treningowymi i meczami
 • Vs Attack i Pojedynek– wszystko w Division Rivals
 • Nagrody za logowanie

W wersji beta nie ma płatnych przepustek ani paczek. W wersji beta wyłączono zakupy w grze. Żadne filmy nie zostaną nagrodzone, tablica z ofertami również nie będzie dostępna. Żadne dane dotyczące postępów i konta nie zostaną przeniesione z wersji beta do późniejszej wersji gry.

Wszystkie metody logowania będą wyłączone z wyjątkiem metody GOŚĆ.

Zgłaszanie błędów: ponieważ mówimy o wersji beta, mogą wystąpić błędy. Aby zgłosić napotkane błędy i problemy techniczne, odwiedź forum wersji beta gry FIFA Mobile.

Uwagi i opinie: chcemy poznać Wasze wrażenia z gry w wersję beta FIFA Mobile. Zachęcamy do zamieszczania swoich uwag i opinii w wątku beta testów na forum.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele osób, które nie mogą zagrać w wersję beta, chcą poznać testowane funkcje i cechy gry. Wasza pasja i entuzjazm do FIFA Mobile nie pozostają niezauważone. 

Przez cały sezon FIFA Mobile będziemy przekazywali Wam więcej informacji, gdy tylko będziemy je mieli. Jeśli chcecie być zawsze na bieżąco, obserwujcie konto @EAFIFAMOBILE na Twitterze.

Do zobaczenia na murawie!

– zespół FIFA Mobile

*60 klatek na sekundę jest dostępnych tylko na niektórych urządzeniach. Wymagania sprzętowe znajdziesz na stronie https://go.ea.com/r8RSc.