AktualizacjeDodatkiFC Hot NewsFootball Manager

FM23 Realistyczna pogoda

92

Rzeczywiste roczne dane pogodowe z Weatherspark.com i Climatestotravel.com zostały wykorzystane do optymalizacji bieżących wzorców pogodowych i stworzenia nowych.

Ten plik zrobi 2 rzeczy:

1. Pomoże dać poczucie przebywania w różnych krajach . Nie każdy region ma już podobny typ pogody. Na przykład wiosna brazylijskiej Amazonii ma teraz tylko 20% szans na suszę, zamiast pierwotnych 60% (bądź przygotowany na opóźnione gry!). Czuje się dużo bardziej „tropikalnie”. Bardzo kontrastuje z nim wybrzeże hiszpańskie, najczęściej bardzo spokojne, suche i łagodne. Pierwotnie Francja wykorzystywała angielską pogodę i miała 75% szans na spokojny wiatr. Teraz mecz we Francji ma 80% prawdopodobieństwa, że ​​będzie od wietrznego do ekstremalnie wietrznego. Meksyk będzie teraz suchy lub burzowy. Szwedzkie wybrzeże na wiosnę nie ma już w większości 7-13 C, ale może wynosić od -7 do 21 C.

2. W niektórych regionach wzrośnie również wpływ pogody. Zima na rosyjskiej Syberii jest teraz NAPRAWDĘ mroźna, więc jeśli zimno ma JAKIEKOLWIEK wpływ na ME, będzie to bardziej widoczne. Pierwotnie zima w regionie syberyjskim wynosiła przeważnie od 0 do -7. Teraz jest głównie -16 i mniej. Z drugiej strony meksykańska pustynia pierwotnie osiągała tylko czasami 34 C. Teraz może wzrosnąć powyżej 43 C.

Czy potrafisz walczyć z ulewą znad Kiusiu, sezonem tajfunów w Japonii, temperaturami poniżej -20 w Rosji, upałem w Meksyku lub gorącymi latami i monsunami w Senegalu? A może wolisz łagodną, ​​słoneczną śródziemnomorską część Hiszpanii?
Lista zmian

Australia (13 odrębnych klimatów zmieniających się we wszystkich typach pogody, ale generalnie podwyższone temperatury, dodatkowy wiatr i nieco więcej deszczu/tajfunów w odpowiednich miejscach)
Niemcy (zoptymalizowany 4, dodano środkowe Niemcy)
Włochy (zoptymalizowany 4, dodano Riwierę Włoską)
Francja (brak oryginalnych wzorów, dodano 3 charakterystyczne dla Francji, wybrzeża Atlantyku, południa i głębi lądu)
Hiszpania (zoptymalizowane 7 oryginałów)
Brazylia (zoptymalizowane 13 oryginałów Bardziej tropikalne, ze znacznie większą ilością deszczu (jednocześnie starając się codziennie zapobiegać podmokłym polom), dodano cieplejsze temperatury z chłodniejszymi częściami i lepszy wiatr)
Portugalia (niewielkie zmiany)
Holandia (Brak oryginalnych wzorów, dodano 2 charakterystyczne dla Holandii, Wybrzeża i W głębi lądu. Dodano wiatr, mniej deszczu, lepsze temperatury)
USA (zoptymalizowano 29 oryginalnych, poprawiono niedokładne warunki pogodowe/przydziały)
Belgia (brak oryginalnych wzorców, dodano 2 charakterystyczne dla Belgii, wybrzeża i lądu)
Meksyk (zoptymalizowany pod kątem szerszego zakresu temperatur, dodano pustynie Baja i Baja oraz bardziej ekstremalne upały w najgorętszych obszary)
Anglia (zoptymalizowane 3 oryginały, dodano angielski południowo-zachodni)
Szkocja (zoptymalizowany 1 oryginał, dodano Scottish Highlands)
Rosja (dodano ekstremalne ZIMNE dla Syberii)
Chiny (niektóre zmiany)
Szwecja (zoptymalizowane podstawowe temperatury)
Islandia (Brak oryginalnych wzorców, dodano 4 charakterystyczne dla Islandii, północno-wschodniego, północno-zachodniego, południowego i regionu stołecznego. Ogólnie zimniej, bardziej deszczowo i mniej wietrznie niż Norwegia)
Argentyna (naprawiono 3 oryginalne klimaty, dodano 1 klimat, ustalone daty rozpoczęcia sezonu, cieplejsze zimy, ekstremalne zmiany w deszczu, więcej wiatru)
Chorwacja (bez zmian)
Japonia (dodano „tajfuny”, dodano wiatr)
Szwajcaria (dodano więcej deszczu)
Turcja (stałe temperatury, dodano sezonowy deszcz)
Senegal (0 oryginalnie – użyto pogody w Ameryce Południowej, dodano 2 unikalne klimaty, dodano „monsuny”, masowe opady deszczu na południu w połowie roku, cieplejsze i dłuższe lata, bardziej północny wiatr)

 

POBIERZ- FM REALISTIC WEATHER

Wesprzyj FIFASITE.PL

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NASZ DISCORD!

ANKIETA

Jaki jest Twój ulubiony tryb w EA FC 24?

View Results

Loading ... Loading ...

Kupuj gry taniej

Polecane artykuły

Zapowiedź ogromnej modyfikacji do EA FC 24

Modyfikacja International Expansion Patch (IEM) zawita także do EA Sports FC 24....

Lewandowski może zgarnąć nagrodę zawodnika miesiąca La Liga. Wszystko w rękach fanów

Powoli zbliża się koniec lutego, więc czas na nominacje do tytułu zawodnika...

Jak poprawić realizm Ekstraklasy w EA FC 24? [Poradnik]

Ostatnio, naprawdę często ogrywam tryb kariery menedżera w FC 24 klubami z...

Polak okrzyknięty wschodzącą gwiazdą piłki. Został wyróżniony w EA FC 24

Nie od dziś wiemy – Polska wielkimi talentami piłkarskimi niestety nie stoi....