FOOTBALL MANAGER 2023 – DEBIUT 8 LISTOPADA. EUROPEJSKIE PUCHARY W GRZE!

Zbliż się do tej pięknej gry niż kiedykolwiek wcześniej w grze Football Manager 2023, która będzie dostępna na bezprecedensowej gamie platform i urządzeń od wtorku 8 listopada. Oprócz premier na PC/Mac, Xbox, Nintendo Switch™, App Store i Google Play, Football Manager zadebiutuje także w Apple Arcade i PlayStation 5.

FM zadebiutuje na domowych konsolach PlayStation wraz z uruchomieniem Football Manager 2023 Console na PS5. Więcej informacji na temat tego długo oczekiwanego dodatku do oferty można znaleźć w naszym dedykowanym ogłoszeniu .

Kolejnym ekscytującym osiągnięciem będzie powrót naszej serii Touch na urządzenia Apple po rocznej nieobecności, gdy Football Manager 2023 Touch dołącza do katalogu Apple Arcade. Po raz pierwszy na iPhonie gracze FM będą mogli doświadczyć naszego uznanego silnika meczowego 3D, który z kolei będzie dostępny również dla subskrybentów Apple Arcade na iPadzie, Macu i Apple TV. Pełne informacje o funkcjach i funkcjonalności zostaną ujawnione w październiku. W międzyczasie możesz dowiedzieć się więcej o Football Managerze w Apple Arcade i odwiedzić Apple Arcade w App Store, aby ustawić przypomnienie, kiedy gra będzie dostępna.

Konsola FM23, której nazwa została zmieniona na ten sezon, aby zbiegła się z naszą premierą na PS5, ponownie będzie dostępna w ramach Xbox Game Pass i Xbox Game Pass na PC od pierwszego dnia, 8 listopada. Subskrybenci Xbox Game Pass na PC będą mogli również doświadczyć pełnej symulacji FM23. Szczegóły przedsprzedaży konsoli FM23 na wszystkich platformach zostaną ujawnione na początku października.

NOWE FUNKCJE I AKTUALIZACJE GRY

Nowe funkcje i aktualizacje licencji FM23 na PC/Mac zaczną pojawiać się pod koniec września, a informacje o aktualizacjach gier i innowacjach na innych platformach zostaną ujawnione w październiku. Śledź @footballmanager w mediach społecznościowych, aby wyprzedzić rozgrywki i zarejestruj się w FMFC, naszym ekskluzywnym centrum, do którego można dołączyć, aby otrzymywać ekskluzywne informacje o grach przed publicznymi ogłoszeniami.

WCZESNY DOSTĘP NA PC/MAC

Kup FM23 w przedsprzedaży (Steam/Epic/Microsoft Store) przed 8 listopada u dowolnego uczestniczącego sprzedawcy cyfrowego*, aby otrzymać 20% zniżki i wersję gry z wczesnego dostępu, która jest zazwyczaj dostępna na dwa tygodnie przed premierą uliczną.**

Fani zakupu fizycznych kopii FM23 zauważą, że tegoroczna edycja nie zawiera płyty. Zamiast tego każdy pakiet zawiera unikalny kod, który po zrealizowaniu umożliwia grę za pośrednictwem Steam, Epic Games lub Microsoft Store. 

Usunięcie płyty i notatnika z tegorocznej edycji, a także dalsze udoskonalenia naszego eko-opakowania, oznacza, że ​​całkowity ślad węglowy opakowań FM23 jest o 47% niższy niż w przypadku FM22. Podsumowując, całkowity ekwiwalent gCO2 opakowania Football Managera spadł z 256 dla Football Managera 2019 do zaledwie 66 dla FM23. 

TYTUŁY NA URZĄDZENIA PRZENOŚNE POWRACAJĄ W NOWYM SEZONIE

Football Manager 2023 Mobile (iOS/Android) rozpocznie kolejną udaną kampanię 8 listopada.

FM23 Mobile będzie dostępny w przedsprzedaży w App Store i wstępnej rejestracji w Google Play od początku października. Zamawiając FM23 Mobile w przedsprzedaży na iOS, będziesz właścicielem gry i będziesz mógł w nią grać natychmiast po jej wydaniu. Dla użytkowników Androida wstępna rejestracja FM23 Mobile oznacza, że ​​otrzymasz powiadomienie, gdy gra będzie dostępna. Nie wiadomo dalej nic o dostępności jezyka polskiego w grze.

Uzupełnieniem oferty jest Football Manager 2023 Touch na Nintendo Switch™, który będzie dostępny od 8 listopada.

NIE BUDUJ ZESPOŁU. STWÓRZ DYNASTIĘ

W Football Manager 2023 jesteś bliżej niż kiedykolwiek do każdego aspektu pięknej gry, dzięki opiniom wszystkich kibiców, którzy przeżywają i oddychają każdym meczem na Twojej tablicy, harcerzom, graczom, a nawet menedżerom opozycji. Zdobądź poparcie fanów, przechytrzając rywali i osiągając sukcesy na boisku.

Poczujesz większe poczucie okazji w meczach rozgrywek klubowych UEFA dzięki oficjalnemu brandingowi na wielu ekranach przed, po i w dniu meczu. Niezależnie od tego, czy bierzesz udział w Lidze Mistrzów UEFA, Lidze Europejskiej UEFA, Lidze Konferencyjnej UEFA, czy Superpucharze UEFA, wejdziesz w najbardziej realistyczne doznania meczowe, jakie dotychczas pojawiły się w FM23 (PC/Mac), FM23 Console (Xbox/PS5 ), FM23 Touch (Apple Arcade/Nintendo Switch™) i FM23 Mobile (iOS/Android). 

Więcej informacji o tym, jak nasza nowa licencja na rozgrywki klubowe UEFA poprawi wrażenia z gry, a także pełna lista licencjodawców, z którymi współpracujemy w FM23, zostaną ujawnione wkrótce.