FOOTBALL MANAGER 2023 MOBILE – ZAPREZENTOWANO NOWE FUNKCJE

Football Manager 2023 Mobile zostanie wydany 8 listopada na iOS i Androida, z nowymi funkcjami i ulepszeniami zaprojektowanymi, aby usprawnić zarządzanie urządzeniami mobilnymi.

 

Pojawienie się rozgrywek klubowych UEFA w FM23 Mobile sprawi, że te wielkie europejskie noce będą jeszcze bardziej wyjątkowe, a wprowadzenie rozmów drużynowych da ci możliwość odpalenia i zmotywowania swojego składu.

Przyjrzyjmy się bliżej tegorocznym nowym funkcjom…

ROZMOWY ZESPOŁOWE

Spraw, aby Twój styl zarządzania był wyraźniejszy niż kiedykolwiek wcześniej dzięki Team Talks, które zadebiutują w serii Mobile. Dostępne przed meczem i po przerwie, bądź czynnikiem różnicującym, gdy Twoja drużyna tego najbardziej potrzebuje. 

Możesz także indywidualnie chwalić lub krytykować swoich piłkarzy, więc jeśli Twój napastnik spisał się na światowym poziomie lub Twój bramkarz wygląda nieco chwiejnie z tyłu, możesz przekazać cenną wiadomość.

Po rozmowie z graczami zobaczysz również ekran reakcji, wskazujący ich początkową odpowiedź, a elementy multimedialne po meczu będą również zawierać reakcję rozmów drużynowych.

Niezależnie od tego, czy jesteś szefem, który decyduje się na suszenie włosów, czy kimś, kto woli ramię wokół ramienia, wprowadzenie Team Talks pomoże reprezentować Twój etos menedżerski w FM23 Mobile.

CENTRUM ROZWOJU

Zupełnie nowe centrum rozwoju zostało zaprojektowane, aby pomóc ci stworzyć przyszłe Wonderkids w twoim klubie.

Gdy młodsi gracze pojawią się na odnowionym ekranie Youth Intake, możesz wybrać, czy chcesz ich wprowadzić na pokład, czy w inny sposób.

Stamtąd, jeśli nadejdzie czas, aby zdobyć trochę doświadczenia gdzie indziej, możesz je wypożyczyć i otrzymywać lepsze informacje zwrotne od pracowników zaplecza przez cały okres ich trwania. Dzięki ulepszonemu systemowi mentoringu możesz również wybrać jednego ze swoich graczy, który poprowadzi potencjalnego klienta przez jego rozwój.

ZWIĘKSZONA KONCENTRACJA MENEDŻERA

Odświeżony profil menedżera będzie odzwierciedlał Twoją osobowość bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, a cechy ewoluują w trakcie Twojej kariery i odzwierciedlają Twój styl zarządzania.

Aby pomóc ci pozostać na miejscu w hierarchii klubu, przebudowano funkcję Board Confidence, aby zapewnić bardziej szczegółowe informacje zwrotne na temat twoich sukcesów i porażek zarówno na boisku, jak i poza nim.

Dzięki tym ulepszeniom przybliżającym Cię do gry, stań się częścią własnego świata w FM23 Mobile dzięki nowej opcji dodawania własnego zdjęcia do karty menedżera.*

ROZGRYWKI KLUBOWE UEFA

Te wtorkowe, środowe i czwartkowe wieczory będą jeszcze bardziej wyjątkowe dzięki w pełni licencjonowanym rozgrywkom klubowym UEFA dostępnym w FM23 Mobile.

Branding Matchday będzie odzwierciedlał niesamowite wrażenia z wielkich europejskich wieczorów, gdy będziesz chciał poprowadzić swoją drużynę do chwały w Lidze Mistrzów UEFA, Lidze Europejskiej UEFA, Lidze Konferencyjnej UEFA i Superpucharze UEFA.

Dodanie na żywo autentycznych losowań rozgrywek klubowych UEFA zapewni również naprawdę wciągające wrażenia, gdy czekasz na swój los.

ULEPSZENIA REKRUTACJI

Przerobione negocjacje dotyczące transferów i pożyczek dadzą ci jaśniejsze informacje zwrotne na temat twoich ofert transferowych, podczas gdy inne kluby będą zachowywać się bardziej realistycznie w kontaktach z tobą.

Gdzie indziej na relacje z własnymi graczami będą miały wpływ ich ambicje. Na przykład palące pragnienie gry w jednej z wielkich lig za granicą może być większym remisem niż podwyżka pensji.

FMFC 

W tym roku nasz ekskluzywny klub członkowski FMFC po raz pierwszy został włączony do serii Mobile. 

Członkowie będą mogli się zalogować i uzyskać dostęp do bezpłatnych, ekskluzywnych trybów gry, z trzema wyzwaniami – „Zamieszki w domu”, „Z dziećmi niczego nie wygrasz” i „Niebezpieczeństwa kapitalizmu” – dostępne do gry. Wybór drużyny narodowej od początku gry jest również dostępny wyłącznie dla użytkowników FMFC.

DALSZE ZMIANY

• Tymczasowi menedżerowie pojawią się w FM23 Mobile po raz pierwszy – możliwość objęcia tej roli w innym klubie może nawet pojawić się w Twojej skrzynce odbiorczej.
• Władze piłkarskie mogą wydać sędziom instrukcję, aby na początku sezonu byli bardziej pobłażliwi lub bardziej rygorystyczni.

*dostępne tylko na iOS 15+.

Słowa UEFA, CHAMPIONS LEAGUE, EUROPA LEAGUE, EUROPA CONFERENCE LEAGUE, SUPER CUP, logo UEFA i wszystkie znaki związane z Ligą Mistrzów UEFA, Ligą Europejską UEFA, Ligą Konferencyjną UEFA i Superpucharem UEFA (w tym, ale nie ograniczone do, loga, projekty, maskotki, produkty, trofea i nazwy) są własnością UEFA i są chronione jako zarejestrowane znaki towarowe, projekty i/lub jako dzieła chronione prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone.