FUT 21 – Najśmieszniejszy tryb w historii!

Niedawno w grze pojawił się urodzinowy Mandanda do zrobienia w wyzwaniach tygodniowych. Jest to karta wyjątkowa z dwóch względów…
Dwuosobowy klub
W FIFIE 20 otrzymaliśmy dwie niesamowite karty Nicka Pope’a, jedną właśnie w trakcie FUT Birthday, ocenioną na 87, drugą w trakcie Summer Heat, tym razem o overallu 93. Co było w niej specjalnego? Ano to, że na obu swoich kartach bramkarz Burnley miał sztuczki ocenione na 5 gwiazdek jako pierwszy w historii.
CIEKAWOSTKA: Pope na jednej karcie miał więcej gwiazdek niż wszystkie Ikony bramkarzy w wersji Prime… Razem wzięte!
Electronic Arts postanowiło nawiązać do legendarnej już karty Anglika i wypuściła Mandandę, który również posiada 5 gwiazdek! Jednak to drugi powód robi większe wrażenie…
Moc bramkarzy
Otóż, jeśli chcemy odblokować Francuza, musimy rozegrać 7 meczów w meczach towarzyskich… Grając samymi bramkarzami!
Nie, nie przesłyszeliście się: W całym składzie (również na ławce) możemy mieć jedynie golkiperów! Mecze rozgrywane w tym trybie umilają dzień, bo bramkarze umiejętności gry w polu w większości nie mają.
W takim trybie nawet gracze z większym budżetem muszą się wykazać umiejętnościami – na swoim przykładzie powiem, że można składem złożonym za 10k pokonywać bramkarzy-Ikony czy Manuela Neuera.
Na co jeszcze czekasz? Odpalaj FIFĘ i rób Steve’a Mandandę!