FUT 23: Błędy z sylwetkami nie zostaną naprawione? Jest odpowiedź pracownika EA

Jak pamiętamy, jakiś czas temu rozpoczął się wręcz festiwal błędów ze strony EA SPORTS. Pamiętamy, że jednym z nich był błąd z sylwetkami i twarzami piłkarzy, gdzie Drogba na przykład zamienił się z Maldinim i twarzą, i sylwetką. Co jest nie tak?

EA SPORTS długo nie oznajmiało zupełnie nic, co mogłoby wskazywać na naprawienie tych błędów. Mieliśmy już przecież jakieś łatki, jednakże na nic się to nie zdało. Sytuacja z twarzami mundialowych ikon wygląda dość źle, ale przede wszystkim komicznie. Jak można doprowadzić do sytuacji, żeby to Drogba był Maldinim? Powiem krótko – klient płaci, i klient wymaga, aby pograć swoimi ulubionymi kartami.
Jak się okazuje, problem jest bardziej złożony. Informuje o nim pracownik EA o nicku “rephii”, który oznajmił graczom na oficjalnym forum gry, że nie są oni w stanie go teraz naprawić. Więc w takim razie, co jest ważniejsze od naprawienia dość kluczowego i źle wyglądającego błędu? Trafiasz Maldiniego, wychodzi Ci Drogba, i tak jest jeszcze z kilkoma innymi piłkarzami. Podobny błąd jest z Alessandro Del Piero i Crespo, oczywiście w wersji mundialowej.

Oto odpowiedź “rephii’ego” na temat tego błędu – ale powiem w skrócie. Problem jest bardziej skomplikowany niż twórcy sądzili, on sam nie ma wszystkich informacji na ten temat, ale EA SPORTS będą starali się go naprawić – tyle wiemy z komunikatu.

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL