FUT 23: Były zawodnik Ekstraklasy z kartą specjalną w FIFIE 23!

Doczekaliśmy się! Były zawodnik Ekstraklasy dostał kartę Dynamic Duo, a chodzi o byłego gracza Legii Warszawy w sezonie 19/20 Luquinhasa. Wraz z jego kompanem z New York Red Bull wczoraj o 19:00 stali się posiadaczami specjalnych kart.
Tym razem EA nie zachwyciło kartami z owej serii, gdyż są one z naprawdę egzotycznej ligi jaką jest MLS. Jednak na ławkę rezerwowych te karty mogą zasłużyć, z racji na swoje statystyki które nie są wcale złe, oraz cenę na którą te karty są wyceniane.

Luquinhas to w zasadzie legenda Legii Warszawa. Wszyscy kojarzymy go z dawniejszych sezonów Ekstraklasy. Dziś pomyka sobie w RedBull New York, a on sam radzi sobie tam dość nieźle. Co do samej karty – ta wygląda naprawdę dobrze, z uwagi na swoje tempo oraz drybling który jak za cenę 16k jest naprawdę wyśmienity, i jako zmiennik ta karta na pewno sobie poradzi.

 

4/4⭐

 

 

 

 

Już trochę mniej opłacalne SBC z racji na swoją pozycję, gdyż jest to karta trudna do połączenia, a bramkarzy stosujemy głównie dla zgrania. Myślę, że nie będzie to i tak i tak najlepsza opcja na bramkę. Ale kto chce się bawić – niech się bawi!

1/3⭐

 

 

 

obrazek: SportoweFakty