FUT 23: Pełna lista nominowanych do TOTY! Brakuje wielkiej gwiazdy!

Nadszedł moment jarania się eventem “TOTY”. Startuje on już 20 stycznia, ale zanim, to oczywiście trzeba jednak tych zawodników wybrać. I oto jest – grono stu nominowanych piłkarzy, którzy zdaniem EA SPORTS byli w gronie najlepszych w 2022 roku.

Nie będę się rozdrabniał co do każdego piłkarza, a nawet w ogóle rozdrabniał się bardziej. Powiem tylko nieco o niespodziankach. Najpierw o tej nieco smutnej stronie nowej, nominowanej ekipy do TOTY.

Otóż brakuje w niej takiej gwiazdy, jaką jest Cristiano Ronaldo. Portugalczyk zahaczył już o schyłek swojej kariery i nie prezentuje już nic sportowo, ani też jeśli chodzi o jego boiskową klasę. Szkoda, bo to chyba pierwsza drużyna roku w FUT, do której nie jest nominowany Cristiano Ronaldo.

Drugą, bardzo dobrą zaś informacją jest to, że mamy w tym gronie stu zawodników AŻ dwóch naszych reprezentantów. Jest to – co było oczywiste, nasz wspaniały napastnik i goleador ze słonecznej Barcelony, Robert Lewandowski. Nie trzeba się tutaj wysilać i opowiadać, jak dobry kolejny rok zaliczył polski napastnik. Drugim zawodnikiem jest Wojciech Szczęsny – bohater i obrońca dwóch karnych na mundialu, ale i także po prostu solidny i klasowy bramkarz ligi włoskiej. Czego chcieć więcej?

Lista nominowanych na grafikach poniżej:

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL