Strona główna EA FC Ultimate Team Eventy i karty specjalne FUT 23: Czas zaczynać zimową zabawę! Wymiana “Winter Wildcards”!
Eventy i karty specjalneFC Hot NewsFIFA 23Ultimate Team

FUT 23: Czas zaczynać zimową zabawę! Wymiana “Winter Wildcards”!

29
FIFA 23. 25 żetonów. Kilka tygodni dobrej zabawy. Oto i są, kolejne żetony wymiany. Najpierw EA SPORTS pojechało na grubo z wymianami Mistrzostw Świata, teraz – w skromniejszej edycji, z zimowymi Winter Wildcardami. Czego możemy się spodziewać po tym evencie i wymianach?

Nie znamy jeszcze drużyny Winter Wildcard. Właściwie, to te wydarzenie właściwie się nie zaczęło. To tylko tzw. “pre-sezon” tego wydarzenia, bo co jak co, ale w piątek startują raczej większe przygotowania do wigilii i świąt, więc siłą rzeczy nie będzie to priorytetem graczy. Tak więc celem było zainteresowanie graczy teraz, by mogli zaznajomić się z tematem, a po świętach aby wrócili do FIFA 23 i dalej otwierali paczka za paczką. Tak to już się żyje w tym Ultimate Team.
Znamy jednak nagrody za żetony wymian. Jest ich 25, z czego jeden otrzymujemy za darmo, a drugi – praktycznie zerowym kosztem w wyzwaniach budowania składu. Nie jest to nic skomplikowanego, a jednak dwa żetony są już w naszej kieszeni. Jak będzie można zdobyć pozostałe 23? Oczywiście poprzez granie meczów towarzyskich FUT Live, specjalnych trybów czy też Squad Battles. Zdobywać je będzie można przez rozgrywanie meczów odpowiednio przystosowanymi składami i zdobywanie np. asyst zawodnikami z danego klubu lub kraju. Lecz na co będzie można je wymienić?

Nagrody są w tym roku dość mizerne. Okej, wiem, to nie jest czołowy event taki jak Icon Swaps. Ale ludzie, moglibyście się choć trochę postarać! Wygląda to biednie, ale ja raczej postawię po prostu na paczkę 81×11, ale i także na trzy picki jednego z czterech graczy 84+ do wyboru. Zawsze w nich jakaś nadzieja.

Sam event Winter Wildcard startuje już w piątek o godzinie 19:00. W planach programowych są oczywiście karty sporego kalibru, których przecieki już można znaleźć. Karty wysokiego kalibru, ale i też wysoko ocenione foddery, które zawsze się tam jakoś przydadzą. Szykujcie paczki!

Napisane przez
Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL. Jeden z założycieli portalu obok Macieja i Wojtka. Poza portalem wielki fan piłki nożnej, sympatyk FC Barcelony, Lechii Gdańsk.

Wesprzyj FIFASITE.PL

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NASZ DISCORD!

Kupuj gry taniej

Polecane artykuły

Stroje legendarnej polskiej marki dostępne w FC 24

W EA SPORTS FC 24 pojawił się piękny, polski akcent. Może niekoniecznie...

FIFA 23 CD Eldense kit fix for EEP TU17.1

Modyfikacja poprawia wygląd stroju CD Eldense w modyfikacji EEP 23. Autor: themaks567...

Best Of TOTW

Z okazji czarnego piątku, dzisiaj do paczek trafiły najlepsze karty z dotychczasowych...