Nadchodzi kolejna polska karta HERO? Nowe doniesienia

W FIFA 23, jak wszyscy bardzo dobrze wiemy, pojawiła się kolejna karta HERO Polaka. Dokładniej chodzi o Włodzimierza Smolarka, gdzie początkowo wszyscy myśleli, że tą kartę otrzyma jego syn – Euzebiusz, również genialny polski piłkarz. Opowiedział on ostatnio historię związaną z tym, jak to w ogóle się stało, że jeden z brązowych medalistów Mistrzostw Świata 1982 otrzymał jedną z najlepszych kart w całej grze. 

Euzebiusz Smolarek po kilku miesiącach odniósł się do sprawy jego ojca i samej gry FIFA 23. Był on gościem programu Foot Truck, w którym panowie prowadzący rozmawiali z nim o jego karierze piłkarskiej, która jest akurat bardzo ciekawa. Przecież grał on w bardzo dobrych europejskich klubach, w których strzelał bramki.
W programie Foot Truck na YT, Smolarek odniósł się do karty jego ojca w FUT 23. Opowiedział on nieco o procesie, który trzeba było przejść, aby realnie karta Włodzimierza Smolarka pojawiła się w grze. Przyznał on, że i on, i jego dzieci czują dumę, a on sam był bardzo zaszokowany telefonem z Vancouver, czy udostępni on prawo do wizerunku jego ojca.

“To już ponad rok czasu wiedzieliśmy o tym, że coś takiego będzie” [przyp. red. – karta HERO] […]

“Ale to, co słyszałem, że on będzie tym HERO, legendą, to nie chciało mi się w to w ogóle wierzyć.”

Ktoś do nas zadzwonił z Vancouver i pytał mnie o zgodę, bo chcą mieć mojego tatę w grze”

Jeden z prowadzących program Foot Truck Jakub Polkowski zasugerował też, że teraz ten młodszy Smolarek powinien oczekiwać telefonu z siedziby EA Sports z propozycją dodania go do następnej odsłony gry. “Ebi” odparł, że rozmowy trwają i że wszystko jest możliwe!

Cały materiał video z Euzebiuszem Smolarkiem dostępny na YouTube:

 

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL