FUT 23: Drużyna tygodnia (TOTW) #10 – powrót najlepszej ekipy kolejki!

Po powrocie piłkarzy z mundialu po długiej nieobecności do gry trafiła drużyna tygodnia z ostatniej kolejki. Długo jej nie było, ale jednak jest, i wraca z dość niezłym przytupem, choć jeśli chodzi o samych zawodników – to bez szału.

Już dzisiaj o godzinie 19:00 do gry trafiła nowa drużyna tygodnia! W ubiegłym tygodniu rozegrano naprawdę kilka wartych uwagi meczów. Zawodnicy, którzy jak kolwiek wyróżnili się w tych spotkaniach – zostali uhonorowani obecnością w dziesiątej już drużynie tygodnia.

Nie możemy mieć wątpliwości – obecna drużyna tygodnia nie ma tego czegoś, co poprzednie. Nie jest najlepiej. Według mnie na największą uwagę zasługuje Griezmann, który może być dobrą alternatywą dla nawet najlepszych zawodników oraz o genialnym połączeniu. Taki zawodnik jak on, zdarza się nieczęsto, tym bardziej z ligi hiszpańskiej. Na mniejszą uwagę, ale nadal uwagę zasługuje Ødegaard który ma wybitne podania i nie najgorszą statystykę szybkości biegu. Wyróżnionym zawodnikiem jest Douglas Luiz. Ale nie ma co się oszukiwać – szału nie ma. Powyżsi zawodnicy są jak kolwiek warci uwagi – spoko, lub po prostu jako fodder. Trudno!
Trzeba też wspomnieć o spadku cen TOTW po wydaniu owej drużyny, gdyż teraz karty z drużyny tygodnia są bardzo drogie, więc jeżeli ktoś z was ma na liście transferowej jakąś kartę – lepiej ją wystawić teraz, a jeśli ktoś ma zamiar zrobić SBC z wymaganiem 1 piłkarza TOTW to radzę poczekać do godziny 19:00.