FUT 23: Drużyna tygodnia (TOTW) #13 – pierwsza drużyna kolejki podczas TOTY!

Jest środa godzina 19, więc razem z nią wychodzi drużyna tygodnia, lecz nie jest to byle jaka drużyna, lecz jest to pierwsza, i zarazem ostatnia ekipa która wychodzi podczas TOTY.

Możemy się spodziewać iż karty, nawet te dobre, będą arcy-tanie z powodu iż w tym okresie jest najwięcej otwieranych paczek w całym roku! Można zatem powiedzieć iż ten TOTW jest najlepszy dla osób które chcą inwestować w informy, jak i dla normalnych graczy którzy po prostu chcą kupić swojego ulubionego gracza do składu, albo jakąś dobrą kartę która będzie kosztować zaniżoną cenę z powodu ilości otwieranych paczek.

W tym TOTW znajdziemy wielu graczy z wysokim ovr, którzy przydadzą nam się do sbc, które wyjdą w najbliższym czasie, choć niby to Kevin Trapp, to główną gwiazdą jest Riyad Mahrez. Kartami wartymi też przyjrzenia się są Matthijs De Ligt, z powodu iż jego karta ONES TO WATCH dostanie upgrade na aż 89, lecz drugą kartą wartą przyjrzenia się jest włoski weteran El Shaarawy który został wyróżniony, przez co jego inform jest oceniony aż na 88, jak i ma on aż 5 gwiazdek sztuczek! Dla graczy szukających wyczynowców z serie A, myślę że jest to gracz idealny.