FUT 23: Kolejna część dobrej treści w SBC podczas TOTY!

Godzina 19, a wraz z nią otrzymaliśmy 2 nowe sbc i oba można zaliczyć do naprawdę dobrych! Pierwszym z nich jest sbc o ikonę, a dokładniej Hugo Sanchez Toty oceniony na 93 za którego musimy zapłacić wyłącznie 600 tysięcy!

Jest to naprawdę rewelacyjna cena biorąc pod uwagę, iż jego karta wygląda fenomenalnie. Jest on oceniony na 93, jego tempo ocenione jest na 93, strzały na 94, a drybling na 92. Ważnym też aspektem jest to, iż ma on automatycznie 3 punkty zgrania, ponieważ jest ikoną. Karta ta ogólnie wygląda bardzo dobrze, szczególnie biorąc pod uwagę na jakim etapie jest FIFA, a bardzo niska cena jest zaskakująca, ponieważ EA zazwyczaj daje bardzo drogie sbc zaraz po tym jak gracze otwierają swoje zebrane paczki.
Drugim SBC jakie dzisiaj wyszło, jest paczka 3 napastników o ocenie przynajmniej 83. Aby otrzymać tą paczke potrzeba przepalić skład o ocenie 83, z jednym zawodnikiem 85. Może się wydawać iż jest to wysoka cena, lecz w takich paczkach najczęściej mogliśmy trafiać karty Toty na przestrzeni lat. Moim zdaniem opłaca się zrobić tą paczkę, a dobre w niej jest to że możemy ją zrobić aż 3 razy! Co do Sancheza, jest to nowa szata graficzna karty, jak i wygląda on dobrze, a co najważniejsze jest tani. Zgraniem nie musimy się przejmować, więc jeśli ktoś potrzebuje napastnika, a otworzył swoje paczki zebrane na Toty, to powinien zrobić to sbc.