FUT 23: Ostatnie wieści przed eventem Centurions!

Mamy dla was ostatnie wiadomości ze świata FIFA 23 ultimate team odnośnie nowego eventu  Centurions! Już dzisiaj o godzinie 19:00 do gry trafi nowy event z naprawdę wartymi uwagi kartami, które z pewnością odmienią oblicze waszych składów. O ile je w ogóle traficie.

Bez wątpienia na największą uwagę z tego eventu zasługuje Neymar JR, który będzie również najlepszą kartą z owego eventu! Oto niektóre z ciekawszych kart, których możemy się spodziewać już dzisiaj. Zaczerpnąłem tą wiedzę z Twittera FUTSheriff.
1. Zlatan Ibrahimovic

 

Powrót legendy! Tak można nazwać dodanie do gry karty Zlatana Ibrahimovicia. Będzie on miał on z pewnością nieziemskie strzały, jednak obawiam się o jego zwinność która z pewnością nie będzie zachwycać, ale jest to spewnością karta warta uwagi. Warta uwagi między innymi przez to, że rok temu dostał kartę w podobnym okresie, która była naprawdę potężna.

2. Riyad Mahrez

 

Mahrez z pewnością będzie kartą świetną kartą. Będzie można go zdobyć poprzez wyzwania budowania składu, ale mam nadzieję, że będzie warty swojej ceny! Dysponuje on doskonałym dryblingiem oraz świetnymi podaniami. Uważam, że jako zmiennik nada się doskonale, a nawet w niektórych składach może zagościć na stałe.

3. Neymar Jr.

Neymar otrzymał już jedną specjalną kartę w tej edycji, a już czeka go kolejna. Brazylijczyk po swoim IF doczeka się dziś kolejnej karty – tym razem pierwszej eventowej w tej edycji gry. Oczywiście nie trzeba dużo mówić o samym zawodniku. Będzie cholernie drogi, i od razu mówię, że będzie to bezkonkurencyjna twarz całej drużyny Centurions!

4. Presnel Kimpembe

Przecieki mówią także o francuskim obrońcy – Presnelu Kimpembe. Stoper PSG był niezwykle użyteczny w tej edycji, w tej niestety nieco osłabł na sile. Jednakże na swojej specjalnej karcie może narobić nieco szumu i zamieszania, a napastnicy rywali grając na niego, nie będą mieli wcale łatwego zadania.

5. Ante Rebic

Osobiście tak dobrej karty Rebica się nie spodziewałem. Będzie szybki, silny i potrafiący dobrze uderzyć. Przynajmniej na papierze. Drybling Chorwata też wygląda, że będzie na wysokim poziomie, a może pomóc fakt, że jego wcześniejsze karty były bardzo “drewniane”, więc ten upgrade może naprawdę dużo zrobić w kwestii grywalności.

A Wy o kim myślicie najbardziej w kwestii eventu Centurions? Kogo z tej piątki wrzucilibyście najchętniej do składu?