FUT 23: Znamy nominowanych do nagrody zawodnika miesiąca w Premier League!

Koniec pierwszego miesiąca Premier League po mistrzostwach świata tuż za rogiem. Kto będzie mógł postawić sobie nagrodę piłkarza miesiąca na półce?

Nagroda zawodnika miesiąca, tak jak mówi sama nazwa, jest przyznawana co 30 dni dla najlepszego gracza danej ligi. Wybrany piłkarz do tej statuetki dostaje również kartę specjalną w Ultimate Team, która do momentu wyboru następnego takiego zwycięzcy będzie dostępna w zakładce SBC. Wygrywa ten, kto wygrał w głosowaniu społeczności, a przynajmniej pomaga mu to w odniesieniu zwycięstwa.
W Potmie najlepszej ligi Europy, czyli angielskiej do wyboru dostajemy najwięcej, bo aż osiem kart. Poprzednio wygrał Miguel Almirón, w tym miesiącu szanse ma wygrać dwójka Norwegów, w tym striker manchesteru city – Erling Haaland. Oto cała lista nominowanych:

  • Casemiro (midfielder, Man utd): 1 asysta, 0 goli, 4 rozegrane mecze
  • Erling Haaland (striker, Man city): 0 asyst, 4 gole, 4 rozegrane mecze
  • Ben Mee (defender, Brentford): 1 czyste konto, 4 rozegrane mecze
  • Martin Ødegaard (midfielder, Arsenal): 3 asysty, 3 gole, 4 rozegrane mecze
  • Joao Palhinha (midfielder, Fulham): 0 asyst, 1 gol, 4 rozegrane mecze
  • Marcus Rashford (striker, Man utd): 1 asysta, 2 gole, 4 rozegrane mecze
  • Bukayo Saka (midfielder, Arsenal): 1 asysta, 2 gole, 4 rozegrane mecze
  • Kieran Trippier (newcastle utd): 2 asysty, 4 czyste konta, 4 rozegrane mecze

Z całego tego zestawie najciekawiej wyglądają, rzecz jasna Marcus Rashford i wspominiany już wcześniej Erling Haaland. Poza tą dwójką warto zwrócić uwagę też na postać Martina Ødegaarda, który przy bufie do gwiazdek słabszej nogi może okazać się postrachem środka pola. Ja osobiście będę głosować właśnie na niego, z racji na jego niesamowite statystyki w ostatnich paru meczach. A ty, kogo wybierzesz? Pochwal się na naszym discordzie, link poniżej.

link do głosowania: https://plpotm.easports.com

link do naszego discorda: https://discord.gg/5hvbzhy8q7