FUT 23: Pierwszy event – Ones to Watch!

No to zaczynamy! EA Sports w piątkowy wieczór, a dokładniej o 19:00, wrzucili do FIFA 23 nowe, świeżutkie karty Ones To Watch! Oczywiście, póki co, nie różnią się one niczym od swoich zwykłych kart, ale będzie się to zmieniać.

Event Ones To Watch jest razem z nami chyba od FIFA 17. Wtedy ujrzeliśmy poraz pierwszy ciemne karty OTW, które po upgrade okazywały się być dość mocarne. Pamiętam osobiście Dembele z Borussi Dortmund, który na swojej karcie OTW był naprawdę bardzo dobrym zawodnikiem i kosztował dość sporą fortunę.

Po polsku event to po prostu “obiecujące transfery”, czyli najciekawsze transfery tego okienka. Karty te zyskują ulepszenia, zależnie od dyspozycji zawodnika w meczach ligowych. A więc, kto będzie mógł w ogóle dostać te upgrady? Kto otrzymał tego wieczora kartę OTW? Otóż to grono jest całkiem spore!
Event OTW nie rozpoczął się może akurat dziś, bo przecież kilka dni temu widzieliśmy już kartę Angela Di Marii w tej wersji dostępną w wyzwaniach budowania składu. No, ale mimo wszystko, tych kart do trafienia w SBC to nie było. Do pierwszej, ale i jedynej drużyny “obiecujących transferów” trafiło 12 zawodników. Zaczynając od największej gwiazdy tego okienka, ale i najlepszego piłkarza świata – Roberta Lewandowskiego, aż po mniej znanego Adamsa z Leeds United. Mamy także oczywiście tych, których obok Roberta przewidywaliśmy najbardziej – przede wszystkim Erlinga Haalanda, który już wykręca niesamowite liczby w Premier League, Sadio Mane, czy także niesamowity transfer AS Romy – Paulo Dybalę. Pełna lista (graficzna) poniżej.

Szczerze, największy upgrade raczej otrzyma oczywiście Robert Lewandowski, Erling Haaland czy rzecz jasna Gabriel Jesus. Wierzę, że ta lista się poszerzy, a zyskamy jeszcze nieco zaskoczeń – i to pozytywnych!

A Wy, na kogo chcielibyście upolować w paczkach najbardziej? 😉Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL