Strona główna FIFA FIFA 23 FUT 23 – Poznaliśmy nominowanych POTM Ligue 1! Mamy Polaka!
FIFA 23Hot NewsPOTMUltimate Team

FUT 23 – Poznaliśmy nominowanych POTM Ligue 1! Mamy Polaka!

18
Dokładnie tydzień temu zakończył się pierwszy miesiąc tego roku, co za tym idzie możemy już głosować na najlepszego zawodnika stycznia. W nominacjach do tej nagrody ujrzeliśmy Polaka – Przemysława Frankowskiego. Jego dwoma rywalami zostali Wissam Ben Yedder i Alexis Sanchez. Kto wygra nagrodę?

POTM to nagroda przyznawana najlepszemu piłkarzowi miesiąca w danej lidze. Teraz na warsztat bierzemy ligę francuską, na której obecnie czele stoją PSG, OM i Lens. Oprócz Samej nagrody zawodnik dostaje również kartę w Ultimate Team, zdobyć ją możemy w zakładce SBC. Takie wyróżnienie wcześniej dostawali między innymi Kylian Mbappe i Leo Messi. Do ich grona szansę ma dołączyć zawodnik Lens, Przemek Frankowski.

Możliwość przyznania takiego wyróżnienia dla polskiego zawodnika wydaje się niesamowita, z pewnością mu w tym pomogę. Jednak jak się wydaje rywalizacja nie będzie taka łatwa. Oto statystyki nominowanych:

Wissam Ben Yedder to francuski striker grający na co dzień w książęcym AS Monaco. W tym miesiącu rozegrał zaledwie 144 minuty, w tym czasie udało mu się zdobyć aż 4 bramki. Statystyka ta jest co by nie mówić… Imponująca. Według mnie jest to główny rywal dla Przemka.

Alexis Sanchez to chilijski napastnik z Olimpiqu Marsylia. W tym miesiący zagrał we wszystkich meczach, łącznie 326 minut. Udało mu się strzelić 2 gole, tym samym nie mając zbyt świetnego okresu wraz z swoim klubem. Moim zdaniem może od razu pakować manatki…

Przemysław Frankowski czyli wszystkim nam dobrze znany polski prawy wahadłowy z Lens. Polak rozegrał w tym miesiącu maximum minut (360). strzelił w nich dwie bramki, co patrząc na prawego pomocnika jest naprawdę niezłym wynikiem. Myślę, że szansę Przemka są całkiem spore.

Głosować możecie pod tym linkiem: https://www.tropheesunfp.com

 

Polecane artykuły

EAFC 24 – Jak wygląda tryb kariery w nowym EAFC?

Tryb kariery niezmiennie od paru lat, jest jednym z najpopularniejszych trybów FIFA,...

FIFA 23 CM Tweaks TU17.1

CM Tweaks to modyfikacja aktualizująca tryb kariery menedżera, który poprawia różne aspekty...

FIFA 23 MH82 Miniface Pack 23-24 TU17.1

MH82 wydał swój drugi darmowy pakiet miniface’ów do FIFY 23 przygotowany pod...

Znamy piłkarza sierpnia w Premier League!

Wraz ze startem FC 24 startują pierwsze karty “POTM” za ubiegły miesiąc...