FUT 23: Przewidywania drużyny tygodnia #9

Ostatnia drużyna tygodnia przed mundialem, zapewne także i w tym roku już w tą środę. Zgrupowania reprezentacji powoli się rozpoczynają, a my dalej w świecie FIFA i dalej interesujemy się tym, kto otrzyma solidną kartę. Powiem tyle – to jednak chyba nie ten czas, a TOTW 9 będzie jednym ze słabszych w tym roku.

Powiedzmy sobie szczerze, TOTW 9 będzie w zupełności bez fajerwerków i wielkich nazwisk. To znaczy, one będą, jak najbardziej, ale nie przełożą się na realną użyteczność w grze. Cieszy mnie, że wreszcie będzie coś innego, że jednak ten mundial będzie w nieco innej formie, że w ciągu sezonu będziemy ekscytować się takimi rozgrywkami. Ale z drugiej strony, przytłacza mnie jednak jego klimat. No, ale cóż – mówi się trudno, ale jestem bardzo ciekaw, jak ten turniej im wyjdzie.

Przechodząc do rzeczy. Solidnie, krótko, szybko i na temat. Kto jest pretendentem i zawodnikiem, którego chcemy jak najbardziej zobaczyć w TOTW 9? Takich nazwisk jest kilka, choć nie są one w żaden sposób “magiczne”. Raczej pewnym jest, że w nowej drużynie tygodnia zobaczymy Toniego Kroosa. Niemiec co prawda nie wybiera się na mundial, ale nie grzeszył formą w ostatnim meczu. Jest liderem Realu Madryt, a w ostatnim meczu zdobył bramkę i zaliczył asystę. Wygląda to dobrze. Jeszcze lepiej wyglądają te statystyki u Darwina Nuneza. Zdobył on dwie bramki. No, ale z takich grywalnych i dobrych zawodników, no to chyba tyle, choć nawet Toni Kroos jest niegrywalny.

Wyróżnienie w TOTW 9 dostaną zapewne także Kean, Bentancur, Odegaard, Eriksen czy Musiala.

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL