FUT 23: Przewidywania drużyny tygodnia (TOTW 6)!

Ten tydzień chcę zacząć predykcjami po dość interesującym, ale i wyczerpujących ostatnich dniach. Szczególnie, że już jutro rozgrywki europejskie – wielkie mecze w Champions League. Proszę Państwa – kto za ten weekend otrzymać może swoją kartę TOTW?

 
Powiem krótko, wjedziemy od razu z tematem. Do rzeczy. Ewidentnie swój najlepszy mecz w sezonie rozegrał Ousmane Dembele, który jest bardzo popularny w FIFA Ultimate Team nie od dziś, wpasowuje się w metę gry, ma 5/5 gwiazdek. Po prostu zawodnik bomba. Uczestniczył on w każdej akcji, w których Barcelona zdobyła bramkę z Athleticiem. Najpierw samemu znalazł drogę do siatki, następnie zaś obdarował swoich kolegów z drużyny podaniami i zaliczył aż 3 asysty. Dograł również najlepszemu napastnikowi na świecie – Robertowi Lewandowskiemu. Jak dla mnie – karta TOTW murowana!

 

No, można powiedzieć i z przyjemnością, ale i z bólem, bo w środowy wieczór zawita do nas raczej kolejna karta francuskiego ciemiężyciela, który jest po prostu w FIFA 23 jednym z najlepszych. Mowa oczywiście o naszym wspaniałym żółwiku, Kylianie Mbappe. Co tu dużo mówić, jednak dwie bramki i asysta mówią same za siebie. Wynik zacny, więc duże gratulacje, i czekamy na nową wersję Kyliana!

 

 

 

 

Mocno prawdopodobnym pod kątem tego, co wyczynia na realnych boiskach, kandydatem do nowej drużyny tygodnia jest oczywiście Erling Haaland. Przedstawiać go oczywiście nie będę, bo każdy wie, co ten dzieciak wyprawia na boiskach Premier League. Mamy dopiero październik, a on już ma murowaną koronę króla strzelców ligi angielskiej. On robi z nimi dosłownie co chce, mając na koncie już 17 bramek. W ostatnim meczu zaliczył także dublet, więc dodaję go do tego zestawienia.

 

 

 

W TOTW 6 pojawić mogą się także zawodnicy tacy jak: Lionel Messi, Vinicius Junior, Cuadrado. Jednak warto będzie chyba zagrać te FUT Champions, a nóż wpadnie taki wspaniały Mbappe.

Karty zamieszczone powyżej są tylko przewidywaniami. Źródło własne.

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL