FUT 23: Zawodnik miesiąca Bundesligi – listopad

Wreszcie poznaliśmy zawodnika miesiąca ligi niemieckiej za listopad. Choć wiadomo, że w pełni w tym listopadzie rozgrywek ligowych nie było, to jednak przyznać trzeba było tą nagrodę za ten niepełny, bo przecież mundialowy miesiąc. 
Zawodnikiem miesiąca listopada w Bundeslidze został nie kto inny jak Serge Gnabry. Trzy mecze i aż cztery bramki sprawiają, że Niemca po prostu nie można do tej nagrody nie wybrać. Hat-trick z Werderem Brema i pojedyncze trafienie z Schalke sprawiły, że to gracz Bayernu Monachium bez zaskoczenia sięgnął po tą nagrodę. Całkowicie zasłużenie!

W FIFA 23 Serge Gnabry na swojej karcie POTM wygląda nie najgorzej. Jest to karta 87, której no wiadomo, brakuje nieco gazu i ogólnie dobrych statystyk. Ale najważniejsza jest cena tego wyzwania, która jest rekordowo niska – wychodzi na to, że to najtańsza karta oceniona na 87 w całej grze. Koszt wyzwania to zaledwie 15-16 tysięcy monet, a przecież można je wykonać za mniej przez arsenał własnych kart posiadanych w klubie. Jedyne wymaganie to skład 83 z min. jedną kartą 85+.

Szczerze? Chyba jedna z najlepszych okazji. Jak ktoś potrzebuje, to do użytku w klubie, a jak nie, no to z miłą chęcią można wykorzystać jako tani fodder.

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL